Öztürk: Büyük Bir Şaşkınlıkla Öğrenmiş Bulunuyoruz

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Elazığspor – Kastamonuspor karşılaşmasının yayıncı kuruluş tarafından yayınlanmaması ile ilgili açıklama yaptı. Başkan Öztürk, “Büyük bir şaşkınlıkla öğrenmiş bulunuyoruz" dedi.

Öztürk: Büyük Bir Şaşkınlıkla Öğrenmiş Bulunuyoruz

Tetiş Yapı Elazığspor, 24 Şubat Çarşamba günü Kastamonuspor ile karşılaşacak.

Kastamonuspor – Elazığspor karşılaşması yayıncı kuruluş tarafından programa alınmadı.

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk de yayıncı kuruluş ile ilgili açıklama yaptı.

ÖZTÜRK: BÜYÜK BİR ŞAŞKINLIKLA ÖĞRENMİŞ BULUNUYORUZ

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk yaptığı açıklamada, “24 Şubat Çarşamba günü Misli.com 2.Lig Kırmızı Grup 25.hafta müsabakasında deplasmanda karşılaşacağımız Kastamonuspor müsabakasının yayıncı kuruluş Misli.com tarafından yayın programına alınmaması bazı soru işaretlerine neden olmuştur. Hem Elazığspor’umuz hem de rakibimiz Kastamonuspor açısından hayati önem taşıyan bir müsabakanın yayın programına alınmamasını büyük bir şaşkınlıkla öğrenmiş bulunuyoruz. Yaklaşık 600 bin nüfuslu şehrimizin marka değeri olan, çeşitli sezonlarda Süper Lig’de boy gösterip, 54 yıldır profesyonel liglerde şanıyla, şerefiyle ve ay yıldızlı çayda çıralı armasıyla mücadele eden Elazığspor’umuzun, böylesi kritik bir mücadelede maçının yayınlanmaması hiçbir akla sığmamaktadır. Elazığspor’umuz gibi rakibimiz Kastamonuspor içinde hayati önem taşıyan bu müsabakanın yayın akışı programına dahil edilmesini bekliyor, kamuoyuna saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2021, 21:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selcuk
Selcuk - 2 hafta Önce

Takım Nasıl Elazig in Marka değeri oluyor. Ortada Marka olacak bir takım mi bıraktınız.

Oğuzhan
Oğuzhan - 2 hafta Önce

biz istifa diyoruz boş yapıyor

Vasfi
Vasfi @Oğuzhan - 2 hafta Önce

Adam geçim kaynağını neden bıraksın

aslanoğlu
aslanoğlu - 2 hafta Önce

bırak artık yeter

Şaşko
Şaşko - 2 hafta Önce

Biz de sayın bsşkanın kulübü bırakmamasını büyük bir şaşkınlıkla izliyoruz

Alper
Alper - 2 hafta Önce

Ağzını açan bir marka deger tutturmuş gidiyor,bu takım Süper ligde şampiyon mu olmuş, Türkiye kupası mi almış, UEFA kupasına mı katılmış,Balkan kupasına mı katılmış,Fuar şehirleri kupasına mı katılmış veya buralarda yarı final ,çeyrek finale mi çıkmış, hiç biri yok,o halde nedir bu marka deger.Ayni yıl kurulmuş Trabzonspor,Hatta bizimle birlikte S.lige çıkan Akhisar,t.kupasi ve hatta UEFA da,bizden sonra cikan Îst.B.B(Başakşehir)Superligde şampiyon,Şampiyonlar ligi,t.kupasinda büyük başarılar elde etmiş gerçekten adını altın harflerle t.futboluna yazdırarak bir marka değer olmuştur.Bizde ne var, hicbirsey yok ve 3.lige düşüyoruz,a bazı bazıları hala manasını bilmedikleri marka değerden bahsediyor,tam bir cehalet örneği.Yonetime gelince zaten topu topu 3 kişi geçimini buradan temin ediyor, Federasyon yardımı, Spor Toto yardımı,yayin gelirleri,iddia vs.bu paraları keyfi hallediyorlar işte bu yúzden bu gelirleri kimseye yedirmezler,mesele bu.

???
??? - 2 hafta Önce

Vardır bir bildikleri. Kirli bir futbol dünyası var. Para yok pul yok orada Başkan olarak ne diye duruyorsun. İddia da anlamış vaziyeti

Ali
Ali - 2 hafta Önce

TAKIM REZİL ADAM AÇIKLAMA YAPMIYOR.AKLI SIRA GÜNDEM DEĞİŞTİRİYOR.

Dursun
Dursun - 2 hafta Önce

Bu takımda marka kaldımıki haberim yeni oldu başkanın bilgi vermesi iyi oldu


SIRADAKİ HABER

banner103