Palu’da Spor Kompleksi Yükseliyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Palu’da yapımına başlanılan 250 seyirci kapasiteli Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezinin yapım işleri devam ediyor.

Palu’da Spor Kompleksi Yükseliyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen Yatırım Programı kapsamında, Palu Belediyesi tarafından ihalesi gerçekleştirilen ve ilçeye kazandırılan 250 seyirci kapasitesiyle Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi yapım işleri, Yüzde 65 inşaat seviyesi ile devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bakım onarımı yapılarak tribün, giyinme odaları ve peyzaj çalışması yapılan Saha ilçe hizmetine sunulmuştu.

Aynı kompleks içerisinde bulunan Sentetik Saha ile birlikte, Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi ile beraber Spor Kompleksi olarak İlçe sporuna ve gençliğine hizmet etmek için gün sayıyor.

“HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ”

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İl Müdürlüğü olarak geçtiğimiz yıl Palu ilçemizde yer alan sahamız da, yeniden giyinme odaları, tribün revize işlerini yaparak ilçemiz sporuna sunmuştuk. Yeni yatırım program kapsamında da ilçemiz de aynı saha içerisinde Gençlik Merkezi, 250 seyirci kapasiteli Kapalı Spor salonuyla, Spor Kompleksi olacak.  Palu ilçemizin gençlerine, çocuklarına; sanatsal, kültürel ve sportif anlamda tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir kompleks oluyor.  Palu ilçemize ve sporuna hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109