Pandemi Çağrı Merkezi Hizmete Girdi

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından vatandaşların ve sağlık çalışanlarının Pandemi ile ilgili sorularına 7 gün 24 saat cevap vermek üzere kurulan Pandemi Çağrı Merkezi hizmete açıldı.

Pandemi Çağrı Merkezi Hizmete Girdi

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Pandemi Çağrı Merkezi hizmete açıldı.

POLAT: ÇÖZÜM ARANACAK VE ÖNERİLERDE BULUNULACAKTIR

Konu hakkında bilgi veren İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT yaptığı açıklamada “Ülke olarak pandemi salgınına karşı başarılı bir şekilde mücadele verilmektedir. Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü olarak ilimizde vatandaşlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın Covid-19 hastalığı hakkındaki talep ve şikayetlerine cevap vermek üzere Pandemi Çağrı Merkezi’ni açtık. Burada Müdürlüğümüz bünyesindeki hizmet başkanlıklarını temsilen birer arkadaşımız görev yapacaktır. Arkadaşlarımız birbirleriyle entegre olarak vatandaşlarımızın ve çalışanlarımızın çağrılarına 7 gün 24 saat cevap vereceklerdir. Gelen çağrılar anında ilgili birimlere aktarılarak çözüm aranacak ve önerilerde bulunulacaktır. Vatandaşlarımızın bizlere kolaylıkla ulaşmalarını sağlamak üzere merkezimizde 606 27 90 - 606 27 91 - 606 27 92 den oluşan üç telefon hattıyla hizmet verilecektir” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Güngör
Güngör - 2 yıl Önce

Pandemi hastanesi açılsın Elazığ da test tedavi ve hasta takibinde büyük sorunlar var

saglıkçı
saglıkçı - 2 yıl Önce

ilk önce gerçek rakamlar açıklansında Elazığ halkı gerrçekleri görsün hala hastane önündeki kalabalığa ragmen inanmayanlar var 100 hastadan 60 tanesi pozitifken makesiz sorumsuzca hareket edeler var. Malesef böyle giderse vaka sayısı çoook artar.

Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Eminim tüm sorunları çözerler...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109