Platform23, Rusya’da İş İnsanlarıyla Elazığ’a Yatırımı Konuştu

Platform23 Başkanı Harun Altunbaş, Rusya’da bir grup iş insanı ile bir araya geldi. Elazığ’ın yatırım potansiyelinin görüşüldüğü toplantının çok olumlu geçtiği öğrenildi.

Platform23, Rusya’da İş İnsanlarıyla Elazığ’a Yatırımı Konuştu

Bulunduğu jeopolitik konum itibariyle yatırımcıların dikkatini çeken ve kara, hava ve demir yolu ağlarıyla ulaşımın oldukça rahat olduğu Elazığ’da yatırımcıların bölgedeki ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Daha önce Elazığla ilgili çok sayıda projenin içerisinde yer alan ve Elazığ’da istihdamı artıracak çalışmalar yapıp iş dünyasının dikkatini Elazığ’a çekmeyi başaran Platform23 bu kez Rusya’da bir grup iş insanı ile bir araya geldi.

Platform23 Başkanı Harun Altunbaş Rusya’da Azer Çay’ın sahibi Elazığlı hemşehrimiz Mehmet Can’ın ev sahipliğinde iş insanlarıyla bir araya geldi.

Elazığ’ın yatırım potansiyelinin görüşüldüğü toplantı şehir adına oldukça olumlu geçti.

ALTUNBAŞ: OLDUKÇA VERİMLİ BİR TOPLANTI OLDU

Toplantının ardından açıklama yapan Platform23 Başkanı Harun Altunbaş, Rusya’da bir gurup işadamıyla bir araya geldiklerini belirterek  “oldukça verimli bir toplantı oldu. Elazığ’ı ve Elazığ’ın değerlerini konuştuk. Bölgede içerisinde bulunduğu avantajlar itibariyle yatırıma en müsait şehirlerin başında Elazığ yer alıyor. Bizler de işadamlarını Elazığ’a yatırıma davet ettik. Verimli bir toplantı oldu. Azer Çay’ın sahşibi Mehmet Can beyin ev sahipliğiyle bir araya geldi. Platform23 olarak hemşehrimiz Mehmet Can beye çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
:(
:( - 3 ay Önce

Çay bahçesindeki her fotonuzu çekin atın. Yatırım toplantısı diye yayınlayalım

Vallahi çok güldüm:))
Vallahi çok güldüm:)) - 3 ay Önce

Rusya' da demekki iş insanlarıyla toplantılar böyle piknik yapma şeklinde oluyor....Popüler ifadeyle Lan bırakkk!!!!

Kenan
Kenan - 3 ay Önce

Basın dediğin de asgariden ciddiyet olmalı... yazık ...

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 3 ay Önce

Hazar gölü kıyıları bomboş. Verin Rus yatırım cılara Antalya gideceklerine buraya gelirler. Elazığ da güneş Antalya dan daha güzel üstelik ksvurucuda değil

Burak23
Burak23 - 3 ay Önce

Yorum yapan arkadaşlara selam olsun adamlar toplanmış kiraz kayısı gömüyorlar adıda yatırım toplantısı

Turistsever
Turistsever - 3 ay Önce

Çok iyi yapmışsınız yav ruslar elazığımızada gelsin az şenlensin gönlümüz

Başkan
Başkan - 3 ay Önce

MaşAllah maşAllah ne güzel beni de davet edeydiniz bende braz kırazdan kaysidan kebaplardan yiyeydim bir elazigli olarak görünen o ki toplantı baya verimli geçmiş)))

SIRADAKİ HABER

banner103