Polis Memuru Otizmli Oğlu İle Yaşam Hikayesini Yazdı

Elazığlı Polis Memuru Yılmaz Suvacı, otizmli dünyaya gelen biricik evladı Mehmet ile birlikte değişen hayat hikayesini kaleme aldı. Gerçek bir hayat öyküsü taşıyan “Ya Ben Ölürsem” adıyla vizyona taşınan filmin fragmanı yayınlandı

Polis Memuru Otizmli Oğlu İle Yaşam Hikayesini Yazdı

İstanbul’da Polis Memur olarak 22 yıldır görev yapan Hemşerimiz Yılmaz Suvacı’nın hayatı 2004 yılında dünyaya gelen oğlu Mehmet ile birlikte değişti.

Otizmli dünyaya gelen oğlu Mehmet ile birlikte hayatları değişen, yaşam standartlarını evladına göre şekillendiren baba Yılmaz Suvacı, 17 yıldır evladıyla birlikte verdiği mücadeleyi kaleme aldı.

Gerçek yaşamdan kaleme dökülen o hayat hikayesi, “Ya Ben Ölürsem” vizyona çıkmaya hazırlanan filmin fragmanı yayınlandı.

Polis Memuru Yılmaz Suvacı’nın da ortak olduğu 23 Film Yapım ortaklığı ile çekilen filmi yönetmenliğini Faik Ahmet Akıncı yaparken filmin oyuncu kadrosunda ise; Reha Özcan, Müfitcan Saçıntı, Çiğdem Aysu, Cenan Çamyurdu, Güliz Gündüz, Barış Koçak, Gizem Çıracı, Hakan Tepe, Nalan Olcayalp, Zuhal Deliağaoğlu, Cennet Yılmaz, Çınar Biçer, Arda Kalaycı, Gürcan Koç, Buket Yöremen, Harun Esen, Gökhan Polat, Erkan Bilgütay, Dilek Ekinci gibi önemli isimler yer aldı.

Pandemi nedeniyle henüz vizyona gireceği tarih tam belli olmayan “Ya Ben Ölürsem” filmin yayınlanan fragmanı büyük bir izleyici kitlesine sahip oldu.

Video:

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 13:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Fethullah yıldız avcı bottan aşçı
Fethullah yıldız avcı bottan aşçı - 2 yıl Önce

Allah yar yardımcın olsun inşAllah canım

Saliha yılmaz
Saliha yılmaz - 2 yıl Önce

Allah kimselere böyle acılar vermesin Allah yar ve YARDIMCINIZ olsun amin

Mahmut özdemir
Mahmut özdemir - 2 yıl Önce

94 yılında asker ocağonda tanıştığım yılmaz suvacı tanıdığım en mert insanların başında gelir. O dönemde de komutanlarımızın takdirini almış cesareti ve becerisi ile gemi personeli olan bizlerin bugün aranızda olmamızın baş kahramanıdır. Kendisiyle enteresan şekilde yollarımız birçok kere tesadüfen kesişmiş film olacak olaylar tesadüfen yaşanmış oğlunun mehmedimizin başına gelen hazin olaylarda sorumluluğu olanların sorumluluk almamaları sebebiyle başka mehmet ler zarar görmesin diye gecesini gündüzüne katarak otizm'lilerin sesi olacak bu çalışmayı yapmış olması kendisiyle birkez daha iftahar etmemizi sağlamıştır. Kendisine her konuda başarılar dilerim. 94/1-3103 tls.er mahmut özdemir

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109