Polisi Görünce Saklamaya Çalıştılar

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadele kapsamında 62 gram ağırlığında 11 adet fişek halinde esrar ve 1 adet hassas terazi ele geçirdi.  

Polisi Görünce Saklamaya Çalıştılar

Narkotik Suçlarla mücadele şube müdürlüğü, suçluları yakalamaya devam ediyor. Elazığ genelinde meydana gelebilecek uyuşturucu madde kullanımı, ticareti ve sevkiyatının önlenmesine yönelik çalışmalara devam ediyor.

28 Temmuz 2019 tarihinde yapılan çalışmalar sırasında; Elazığ merkezde şüpheli görülen 4 şahıs polis ekipleri tarafından durduruldu.

ARABANIN ALTINA ATTI

Durdurulan şahıslardan bir tanesinin elindeki poşeti park halindeki aracın altına attığı görüldü, bunun üzerine şahısların üst aramalarında ve poşet içerisinde toplam ağırlıkları 64 gr gelen 11 adet satışa hazır fişek halinde esrar maddesi ile 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

Konu ile ilgili olarak 2 şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan işlem yapıldı. Uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen 2 şahıs yakalanarak gözaltına alındı ve tamamlanan işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103