Prof. Dr. Açık, Yılın Lider Kadını Seçildi

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği’nin 7’nci kuruluş yılında alanında lider olan kadınlara ödülleri verildi. Gecede ELİKAD Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık'a, 2018 girişimcilik ve sivil toplum çalışmaları ile yılın lider kadını ödülü verildi.

Prof. Dr. Açık, Yılın Lider Kadını Seçildi

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği’nden, Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık’a ödül geldi.

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) 7'nci kuruluş yılını kutladı.  AGİDER'in 7'nci kuruluş yıl dönümü ve 2018 Girişimcilik, Sivil Toplum Çalışmaları ve Yılın Kadını ödül törenine, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, AGİDER Başkanı Figen Sayın Yıldıran ve davetliler katıldı.

Programda konuşan AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ise, 'Güçlü kadın güçlü Türkiye' felsefesiyle Antalya'da kadın istihdamına yönelik çalışmalarda AGİ- DER'in önemli rol üstlendiğini söyledi.

Kadın istihdamının Türkiye ve Antalya'da yeterli olmadığını belirten Enç, KOSKEB ile çalışmaları yürüttüklerini, kadın girişimciler konusunda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

PROF. DR. AÇIK’A YILIN LİDER KADINI ÖDÜLÜ

Törende 3 kategoride yılın başarılı girişimci kadınlarına ödülleri verildi.

2018 Girişimcilik ve Sivil Toplum Çalışmaları ile Yılın Lider Kadını Ödülü Prof. Dr. Yasemin Açık'a verildi. Prof. Dr. Açık ödülünü, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç’den aldı.

Yılın Lider Kadını ödülü UN Empower Women Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Koordinatörü Meral Güzel'e, Yöresinde Fark Yaratan Yılın Girişimci Kadın Ödülü ise Fatma Öncel'e verildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2018, 19:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 2 yıl Önce

HELAL OLSUN SAYIN HOCAM YÜZBİNDEFA RABBİM EMEKLERİNİZİ BOŞA VERMESİN.İYİKİ VARSINIZ HOCAM SAYGILARIMLA

SIRADAKİ HABER

banner7