Prof. Dr. Erol Keleş, Başhekimlik Görevine Atandı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimliği görevine Prof. Dr. Erol Keleş atandı.

Prof. Dr. Erol Keleş, Başhekimlik Görevine Atandı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Savaş Öztürk’ün görevinden ayrılmasının ardından bir süredir boş olan başhekimliği koltuğuna atama gerçekleştirildi.

Elazığ’da başarılı çalışmalara imza atan ve Elazığ kamuoyu tarafından sevilen Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erol Keleş, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi başhekimliği görevine atandı.

BULUT: ÖRNEK ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞINA OLAN İNANCIMIZ TAMDIR

Başhekimlik atamasını duyuran AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Fethi Sekin Şehir Hastanemize Başhekim olarak atanan Prof. Dr. Erol Keleş hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Erol hocamızın iş disiplini, bilgi birikimi ve tecrübesiyle örnek çalışmalara imza atacağına olan inancımız tamdır. Hayırlı olsun” dedi.  

PROF. DR. EROL KELEŞ KİMDİR?

Prof. Dr. Erol Keleş, 1970 yılında Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da tamamladı. 1987 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yüksek öğrenimine başladı. 1993 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1993-95 yılları arasında Çorum ili Sungurlu ilçesinde pratisyen hekim olarak çalıştı. 1995 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı’nda, 1997 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak akademik hayatını sürdürdü. 2002 yılında Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları uzmanı, aynı yıl Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’na yardımcı doçent doktor, 2007 yılında doçent ünvanı alan Prof. Dr. Keleş, 2012 yılında profesör oldu.

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde pek çok akademik görevde bulundu. Tıp Fakültesi doçent temsilciliği ve fakülte yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2008 yılından beri Türk KBB ve BBC Derneği Yeterlik Kurulu Bord Sınav Komisyonu üyeliği yapmaktadır. 2014 yılından beri de Türk Rinoloji Derneği ve Fırat Dicle Havzası KBB ve BBC Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir. Prof. Dr. Erol Keleş, Avrupa Rinoloji Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk KBB ve BBC Vakfı ve Fırat Dicle Havzası KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği gibi mesleki ya da bilimsel kuruluşların üyesidir. Prof. Dr. Keleş’in Uluslararası ve ulusal çok sayıda bilimsel eseri vardır. Birçok kitapta da bölüm yazarlığı yapmıştır. Eserlerine uluslarası düzeyde yaklaşık 500'e yakın atıf yapılmıştır. KBB alanı ile ilgili pek çok çalışmasıyla ödüller kazanmıştır. Çok sayıda bilimsel çalışma ve yayınları olan Prof. Dr. Erol Keleş, iyi derecede İngilizce bilmekte. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kanal Fırat Medya Grubu olarak Prof. Dr. Erol Keleş'e yeni görevinde başarılar diliyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 19:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayırlı olsun bakalım
Hayırlı olsun bakalım - 8 ay Önce

Metin bulut açıklama yapmış hemen kendi atadığı için

Ahmet
Ahmet @Hayırlı olsun bakalım - 8 ay Önce

Eğer öyle ise doğru ve Elazığ'a faydalı bir iş yapmış, çünkü liyakattan yoksun her yöneticinin çözemediği sorunlar siyaseten kendilerine fatura ediliyor.

Şevket
Şevket - 8 ay Önce

Nihayet Elazığ da bir kurumun başına doğru bir isim atandı . Hayırlı olsun.

SAVAŞ  KIRTEPE
SAVAŞ KIRTEPE - 8 ay Önce

HAYIRLI UĞURLU OLSUN SAYIN HOCAM ...HER GÜZEL MAKAMIN LAYIĞI İLE FAZLASI İLE HAKEDİYORSUNUZ ...SİZLERİ DAHA İYİ YERLERDE GÖRÜRÜZ İNŞALLAH ...RABBİM UTANDIRMASIN...

Müstahak
Müstahak - 8 ay Önce

Zaza ve paluluların tesviyesi tam gaz devam ediyor.. müstahak ..
Metin bulut sana diyecek söz bulamıyorum.

Elazığlı
Elazığlı @Müstahak - 8 ay Önce

Eğer dediğin doğruysa aferin Metin BULUT'a iyi bir iş yapıyor. O zaman durmak yok yola devam. DEVAMKEEEEEE...

Soru
Soru @Müstahak - 8 ay Önce

Eğer öyle ise doğrusu yapılıyor. Olanlardanb Elazığ tek fayda görmedi.

Elazığ 23
Elazığ 23 @Müstahak - 8 ay Önce

Aptal aptal konuşma cahil

İSİMSİZ2323
İSİMSİZ2323 - 8 ay Önce

EROL BEYİ ÇOK İYİ TANIYORUM KENDİSİ BENİM BURUN AMELİYATIMI YAPMIŞTI ÇOK İYİ BİR DOKTOR GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM:-)

Necati
Necati - 8 ay Önce

Ayrıldı mı kovuldu mu. Adama git dediler hem de defaten ama o makam da makam. Etme bulma dünyası.

Hemşire
Hemşire - 8 ay Önce

Erol Bey Yıllardır hast çalışıyorum. BaşhekYrd,Müd h müd yrd iyi niyetli olabilirler ama yetersizlerbunlardan en az üçer kişi değiştirip ekibinizi kuramazsanız başarılı olma şansınız az elkt ömteks.röntg teks.md yrd olmaz,pratis h ek baş hek yrd olmz

Anestezi
Anestezi - 8 ay Önce

Hocam yönetici olarak muhatap bulamıyoruz,bu ekiple olmaz Vallahi olmazBillahi olmaz yazık kariyerinize


SIRADAKİ HABER

banner103