Prof. Dr. Necmettin Erbakan Eğitim Salonu Açıldı

Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi, Milli görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın adının verildiği eğitim salonunun açılışını yaptı.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Eğitim Salonu Açıldı

Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen ve Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın adının verildiği eğitim salonunun açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, AGD Bölge Sorumlusu Mesut Turan, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve davetliler katıldı.

KOCA: ERBAKAN HOCAMIZI TEKRAR RAHMETLE YAD EDİYORUZ

Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şube başkanı Recep Koca, “Erbakan hocamızın doğumunun 93. Yıl dönümü. Vefatının 8. Yıl dönümü. Milli görüş tarihimizin 50. Yıl dönümü. Dolayısıyla biz günün önemine binaen açılışı Erbakan Hocamız adına yapacağız inşallah. ‘Yıl 1936, aylardan Ekim. Anne Kamer Hanım baba Hakim. Yer Sinop yine Ekim’in 29’u saat zamanın zuhur ettiği an. Kim bilir ne tatlıdır o ilk uykusu, gözler kapaklarına çekildiği an. Kulağına okudular Ezan-ı Muhammed’i ilkin sonra nüfusa koydular ismini Necmettin. Elleri kainatı yaratana bir bir duaya kalktı. Aminler damla damla çoğalan bir ırmaktı.’ Allah hepinizden razı olsun. Ayaklarınıza sağlık. Bu salonun oluşmasında emeği geçen kardeşlerimize hasetten teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Erbakan hocamızın bu gün doğum günü olması hasebiyle tekrar rahmetle yad ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103