Rektör Göktaş, “Ramazan Ayı Vesilesiyle Bu Salgından Ülkemizi ve Tüm İnsanlığı Kurtarsın”

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Ramazan ayı vesilesiyle mesaj yayımladı.

Rektör Göktaş, “Ramazan Ayı Vesilesiyle Bu Salgından Ülkemizi ve Tüm İnsanlığı Kurtarsın”

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, yayımladığı mesajda “Rabbim Ramazan ayı vesilesiyle bu salgından ülkemizi ve tüm insanlığı kurtarsın” dedi.

GÖKTAŞ: BİZLERİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE RAMAZAN BAYRAMI’NA KAVUŞTURSUN

Rektör Prof. Dr. Göktaş mesajında, “Rahmet, mağfiret ve bereketin ayı olan, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. Bu mübarek zamanların feyzi, rahmeti, bereketi ve mağfireti Elazığ’ımızın, milletimizin ve gönül coğrafyamızın üzerine olsun.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini sürdüren Covid-19 salgını nedeniyle bu sene de Ramazan ayının pek çok güzelliğini hepimizin sağlığı için evlerimizde sadece ailelerimizle birlikte yaşamalıyız. Salgın hastalığın yayılımını arttıracak toplu iftarlar yapmamalıyız. Rabbim Ramazan ayı vesilesiyle bu salgından ülkemizi ve tüm insanlığı kurtarsın. 

Bu duygu ve düşüncelerle, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı’na kavuştursun” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
23
23 - 4 hafta Önce

SAYIN REKTÖRÜM SALGINLA BİRLİKTE ÇOK SIKINTILAR ÇEKEN SAĞLIK ÇALIŞANI OLUP HİÇBİR DEĞERİ OLMAYAN HASTANE İŞÇİ ÇALIŞANLARINA DA ALLAH YARDIM ETSİN. ONLARI DA LÜTFEN UNUTMAYIN.

SIRADAKİ HABER

banner103