Rektör Prof. Dr. Göktaş, Emekli Olan Öğretim Üyelerini Unutmuyor

Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nusret Şekerdağ ile Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yetkin Tatar emekli oldu.

Rektör Prof. Dr. Göktaş, Emekli Olan Öğretim Üyelerini Unutmuyor

Fırat Üniversitesi’ne uzun yıllar hizmet ederek emekliye ayrılan Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nusret Şekerdağ ile Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yetkin Tatar’a üniversiteye verdikleri emeklerinden ötürü plaket takdim edildi.

Rektörlük makamında düzenlenen plaket törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ebru Akpınar ile emekli öğretim üyeleri katıldı.

GÖKTAŞ: MUTLU VE SAĞLIKLI BİR HAYAT GEÇİRMELERİNİ DİLİYORUM

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “Bugüne kadar Üniversitemize yapmış olduğu katkılardan dolayı değerli hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarında aileleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir hayat geçirmelerini diliyorum" dedi.

Konuşmalarından ardından emekli olan öğretim üyelerine Rektör Prof. Dr. Göktaş tarafından teşekkür plaketi verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İnşaat
İnşaat - 3 ay Önce

Ah Nusret Hoca sınavlarda az çektirmedin inşaata :)

hoca
hoca - 3 ay Önce

Nusret hoca dürüsttür .

gakko
gakko - 3 ay Önce

Sağlikçıların istifası serbest bırakılınca, tıp fakültesinde çok sayıda doçent ve profesör yönetimin yanlış uygulamaları nedeniyle istifa edecek. benden söylemesi

SIRADAKİ HABER

banner103