Rektör Prof. Dr. Göktaş, Yeni Öğrencilere “Hoş Geldiniz” Mesajı Yayımladı

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, YKS 2020 tercih sonuçları ile Fırat Üniversitesi’ndeki programlara yerleşme başarısı gösteren öğrenciler için bir kutlama mesajı yayımladı.

Rektör Prof. Dr. Göktaş, Yeni Öğrencilere “Hoş Geldiniz” Mesajı Yayımladı

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş kutlama mesajı yayımladı.

GÖKTAŞ: FIRAT ÜNİVERSİTESİ AİLESİNE KATILAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE HOŞ GELDİNİZ DİYORUM

Rektör Prof. Dr. Göktaş mesajında öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, “2020-2021 Eğitim–Öğretim yılında Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden biri olan Fırat Üniversitesi’ni tercih ederek programlarımıza yerleşme başarısı gösteren kıymetli öğrencilerimizi ve değerli ailelerini kutluyorum. Fırat Üniversitesi ailesine katılan tüm öğrencilerimize hoş geldiniz diyorum” dedi.

GÖKTAŞ: HEPİNİZİ SEVGİ VE MUHABBETLE KUCAKLIYORUM

Fırat Üniversitesi’nin tecrübeli, dinamik ve yetkin eğitim kadrosuyla gençlerimizi geleceğe en güzel şeklinde hazırlayacağını belirten Rektör Prof. Dr. Göktaş, “Uzun ve yorucu bir sınava hazırlık döneminin ardından Fırat Üniversitesi ailesine katılma başarısı gösterdiniz. Hem geleceğe hazırlanırken bizlere güvendiğiniz hem de üniversite yıllarını bizimle paylaşmayı seçtiğiniz için sizlere teşekkür ederim. En önemli öncelimiz her zaman öğrencilerimiz olacaktır. Öğrencilerimizin her alanda kendilerini geliştirebilmeleri için bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz. Elazığ gibi aziz bir şehirde, Fırat Üniversitesi gibi köklü bir üniversitede eğitim almanın ayrıcalığını her zaman doya doya yaşayacaksınız. Hayatınızın en unutulmaz anlarını yaşayacağınız üniversite yolculuğunuzda akademik ve idari personelimiz ile her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim. Başarılarla dolu bir geleceğiniz olması temennisiyle, hepinizi sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 15:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
lütfü
lütfü - 2 yıl Önce

Gitti kutbettin geldi fahrettin sadece isimleri değil fiziki yapılarıda benziyor.

Gakgo
Gakgo - 2 yıl Önce

Yeni tedbirler alınmasını istiyoruz vakalar çoğalıyor esnek çalışma şart

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109