Saadet Partisi, Memur Sen’i Ziyaret Etti

Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ve İl Yönetimi, Memur Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti. Ziyaretin gündeminde ekonomi ve memur maaşları vardı.

Saadet Partisi, Memur Sen’i Ziyaret Etti

Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, Memur Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti.

BAHŞİ: ÜLKEMİZİN GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRMEK ÜZERE ZİYARETE GELDİLER

Memur Sen Konfederasyonuna bağlı sendika başkanlarıyla misafirlerini ağırlayan Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, “Ülkemizin gündemi ile ilgili konuları değerlendirmek üzere bizi ziyarete geldiler. Ben tekrar değerli başkanıma ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Kendilerine saygılar sunuyorum. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz” dedi.

HACIBEKİROĞLU: TÜRKİYE’NİN EN KÖKLÜ PARTİLERİNDEN BİRİYİZ

Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, “Biz Saadet Partisi olarak Türkiye’nin en köklü partilerinden biriyiz. Biz 3 dönem Türkiye’yi yönetmişiz. Bir sefer koalisyonun başı olmuşuz. İki dönem Türkiye’de koalisyonun başı olmuşuz. Biz bu ülkenin kaynaklarını çok iyi bilen bir teşkilatız. Bu ülkenin kaynakları gerçekten doğru kullanılırsa bu kaynakların hepimize yeter olduğun düşünüyorum. Geçmişte bunun örnekleri çok. Biz Saadet Partisi olarak hep bunu söylüyoruz. Kaynaklarımız hep yanlış kullanılıyor” diye kaydetti.

HACIBEKİROĞLU: KAMUOYUNA DEKLARE ETMEKLE GÖREVLİYİZ

Başkan Hacıbekiroğlu, “İşsizlerimiz var. Öğrencilerimiz iç açıcı değil, öğretmenlerimiz ikinci bir iş ile iştigal ettiği için öğretmenlerimiz yeteri kadar başarı sağlayamıyor. Dolayısı ile bu kaynakları doğru kullanırsak biz buna inanıyor ve ümit ediyoruz ki bu sürüngen hayattan hep beraber kurtuluruz. Ama inşallah diyoruz. Biz Saadet Partisi olarak kimseyi kötülemek, kimseyi siyasi amaçlı olarak tenkitten ziyade doğru cümleleri başta yetkililere sonra kamuoyuna deklare etmekle görevliyiz. İnşallah bizim bu açıklamalarımızdan da bizim arkadaşlarımızda bir müsaade eder düşünürlerse, kaynaklar doğru kullanılırsa hep beraber mutlu bir hayat yaşayacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7