Saadet Partisi’nden Medya Grubumuza Ziyaret

Medya grubumuzu ziyaret eden Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın, Elazığ’ın ana gündeminden depremin çıkmadığını kaydetti.

Saadet Partisi’nden Medya Grubumuza Ziyaret

Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte medya grubumuzu ziyaret etti.

Başkan Akın ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık tarafından ağırlandı.

AKIN: YAPILMASI GEREKEN BİRÇOK İŞİN OLDUĞUNU BİLİYORUZ

Başkan Akın ziyaretleri esnasında yaptığı açıklamada, “Elazığ’ımızda evvela en büyük problemimiz deprem problemi. Bu problem diğer problemlerin neredeyse üzerini örtüyor. Bu noktada gerçekten yapılması gereken birçok işin olduğunu biliyoruz. Ancak bunların yapılmadığına tanıklık ettiğimiz için toplum; toplumun temsilcileri olarak, milli görüşün temsilcisi olarak ben ve yönetim kurulum bu noktada depremin oluşturmuş olduğu, getirmiş olduğu hasarların insanımızın maddi manevi bir şekilde üzerinden silinebilmesi için çeşitli projeler üretip bu projeleri kamuoyuyla paylaşıyoruz. Ve en önemlisi kamuoyunun da belki açıklamadığımız bir şekilde de yöneticilerine, ilin idarecilerine bu fikirlerimizi beyan ediyoruz, arz ediyoruz” ifadelerini kullandı.

AKIN: DEPREMLE YAŞAMAYA ALIŞMAK GEREKİYOR

Başkan Akın, “Orta hasarlı binaları da kapsayacak şekilde bir kentsel dönüşümün yapılmasını önermiştik. Ancak şu an orta hasarlı binalara halen daha bir el atılmış değil. Bu tabi ki çok tehlikeli bir durum. Artık şunu kabuş etmeliyiz. Elazığ’ımız bir deprem bölgesi ve depremle yaşamaya alışmak gerekiyor” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 19:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
İsmet
İsmet - 2 yıl Önce

Ne demek en büyük problemimiz "Deprem Problemi". Allah'ın takdiri sana problem mi oluyor,hasba.Herhalde Yaradan'a inanıyorsunuz!Yazıklar olsun.

SIRADAKİ HABER

banner109