Sağır: Vatandaşlarımız Aşıdan Uzak Durmasın

Türkiye’de koronavirüs vakaları artarken, virüse yakalanma yaşı da giderek düşüyor. Elazığ Çaydaçıra Mahallesi’nde oturan Sağır çiftinin de 17 ve 11 yaşındaki iki çocuğu da koronavirüse yakalandı. Sağır ailesi, herkesi aşı konusunda daha duyarlı olmaya davet etti.

Sağır: Vatandaşlarımız Aşıdan Uzak Durmasın

Türkiye’de korona virüs vakaları artarken, vaka sayısı 20 binin üzerine çıktı. Elazığ’da da vaka sayıları haftalık 200’lere vardı.

Vaka sayıları artarken, koronaya yakalanmada yaş riski de aşağılara iniyor.. Çayda Çıra Mahallesi’nde yaşayan Asiye ve Abdulkadir Sağır çiftinin de 11 ve 17 yaşındaki çocukları Okan ve Ufuk korona virüse yakalandı.

Çocuklarının durumundan şüphelenen baba Abdulakadir Sağır, çocuklarını test için hastaneye götürdü, ardından sağlık il müdürlüğü ekiplerinden çocuklarının pozitif olduğu haberini aldı.

Eşinin ve kendisinin aşı olduğunu belirten İnşaat Ustası Baba Sağır, herkesi aşı olmaya davet ederek, çocukların geleceği, eğitimlerinin devam etmesi için aşıya önem verilmesi gerektiğini söyledi.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2021, 18:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Reiz
Reiz - 3 ay Önce

Ben kendim şahsen aşıya güvenim yok ...

11
11 @Reiz - 3 ay Önce

cunku sende cahil cesareti var!

Zaza
Zaza - 3 ay Önce

O nasıl laf yav seni türkçeni aşıdan uzak dursun gibi okuyorum desene herif aşı yaptırsın diye uzak durmasın ne yaklaşınca noluyu

Reiz
Reiz - 3 ay Önce

Evet sizin gibi zeki olunca madalya takıyorlar bu ülkede

11
11 @Reiz - 3 ay Önce

asini olmuyorsan pandemi bitene kadar disarida cikmayacaksin Reiz!

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109