Sağlık Bakanı'nın Açıklaması Kırpılarak Yayınlanınca Elazığlılar Panik Yaşadı

Sosyal medyada dolaşan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıklamasının sadece bir kısmı kesilerek yayınlanıp “Elazığ koronavirüs vakalarının en çok görüldüğü dördüncü şehir” paylaşımları gerçeği yansıtmamaktadır. Görüntünün devamında Sağlık Bakanı Koca’nın şehirleri selamladığı görülmektedir.

Sağlık Bakanı'nın Açıklaması Kırpılarak Yayınlanınca Elazığlılar Panik Yaşadı

Elazığ’da özellikle iki gündür sosyal medyada dolaşan bir video vatandaşların panik olmasına neden oldu.

Yayınlanan paylaşımda “Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Elazığ koronavirüs vakasının en çok görülüğü dördüncü şehir olduğunu açıkladı” gibi yazılar yer alarak Bakan Koca’nın konuşmasının bir kısmı kesilerek paylaşılıyor.

Ancak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca şehirlerdeki vaka sayılarını hiçbir zaman açıklamadı. Kesilerek yayınlanan görüntünün devamında Bakan Koca’nın Türkiye’deki birçok şehri saydığı ve bir selamlama konuşması yaptığı görülüyor.

Elazığlı vatandaşlarımızın bu gibi asılsız videolara itibar etmemeleri gerektiğini hatırlatıyoruz.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 13:53
banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Panik mi
Panik mi - 2 ay Önce

Valla millet panik falan olmadı olsaydı evlerinde otururlardı kimsenin umrunda değil bakanlık açıklıyor valimiz sesleniyor TV ler bangır bangır. Evde kal diyor bizim Elazığ dışarda kalıyor insaf size biraz laf dinleyin

Usmen
Usmen - 2 ay Önce

Milletin cahilliği ile uğraşamayacaksın basacaksın iki üç hafta sokağa çıkma yasağını çıkanın da kıracaksın bacağını bakalım hastalık kalıyor mu

SIRADAKİ HABER

banner7