Sağlık Çalışanları İçin Elif Buse Doğan ve Selçuk Balcı Konser Verecek

15 Mayıs tarihinde Elif Buse Doğan ve Selçuk Balcı’nın katılacağı sağlık çalışanları için düzenlenen konsere gerekli desteği sunacaklarını ifade eden Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, pandemi döneminde sağlık personelinin en ön safta canla başla mücadele ettiğini söyledi.

Sağlık Çalışanları İçin Elif Buse Doğan ve Selçuk Balcı Konser Verecek

Sağlık Çalışanları için 15 Mayıs tarihinde sevilen sanatçılar Elif Buse Doğan ve Selçuk Balcı konser verecek.

Ahmet Tevfik Ozan Kültür ve Kongre Merkezi’nde saat 18’de düzenlenecek olan konser için hazırlıklar devam ederek, konserin organizasyonunu gerçekleştiren Fatih Gül, konser öncesi kurumları ziyaret etti.

Gül’ün ilk durağı Akçakiraz Belediyesi oldu. Konser davetini alan Başkan Sabahattin Kaya, sağlık çalışanlarının pandemi döneminde büyük bir özveri gösterdiğini söyledi.

Konser kapsamında ziyaret edilen Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz da, konserin sağlık çalışanlarının motivasyonlarını artırmak adına önemli olduğunu kaydetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ
Elazığ - 2 hafta Önce

Bir sağlıkçı olarak söylüyorum,Boş işler, israf

Kimyager
Kimyager @Elazığ - 2 hafta Önce

Boş iş tabi abicim sağlıkçının konsere ihtiyacı yok hakkı yenmesin yeter. Özel hastanelerde sağlıkçılar ne çekiyor hiç kimse bilmiyor, eline geçen ne asgari ücret. Onu dahi tam vermiyorlar. Yıllık izinleri bile doğru dürüst kullanamıyoruz…

Sağlık memuru
Sağlık memuru @Elazığ - 2 hafta Önce

İsraf derken

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117