Şahinkaya Köyü İçme Suyuna Kavuştu

Şahinkaya Köyü Muhtarı Fevzi Güvenç köyde yapılan çalışmalar için yetkililere teşekkür etti, köyün diğer sıkıntılarına değindi.

Şahinkaya Köyü İçme Suyuna Kavuştu

Şahinkaya köyünde iki dönemdir muhtarlık yapan Feyzi Güvenç, köylerine gelen hizmetlerden dolayı yetkililere teşekkür etti.

“YOLLARIMIZIN BİR AN ÖNCE ASFALTLANMASINI VE KANALİZASYON TALEP ETMEKTEYİM”

Güvenç, “Başta Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza, Milletvekillerimize, Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürü Saim Bey’e ve çalışanlara teşekkür ederim. Bu suyun köyümüze gelmesinde yani Belediye su sıkıntısını giderdiği için yetkilerimize teşekkür ediyorum. Ama hizmetler bununla kalmasın. Ben Sayın Belediye Başkanımızdan yollarımızın bir an önce asfaltlanmasını ve kanalizasyon talep etmekteyim” ifadelerini kullandı.

“SU SORUNU ÇÖZÜLDÜ ANCAK KIŞIN YOLLARIMIZ ÇAMUR”

Köylerindeki sıkıntılara da değinen Güvenç, “Şu anda su sorunu çözüldü ancak kışın yollarımız çamur. Yollarımızın asfaltlanması lazım, park bahçelerin yapılması lazım. Bil hassa kanalizasyonumuzun yapılmasını talep etmekteyim ilgililerden. Sorunumuz çözüldü de az bir kısmı kalmış İnşallah onlarda çözüm kavuşacak diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 21:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

merkeze bağlı şahinkaya köyü yeni mi suya kavuştu ? rezilliğe bak. yıl 2018.

samet
samet - 2 yıl Önce

Şahinkaya köyü ve 10 yıldır mahalle yapamayan aciz Belediye

rezillik
rezillik - 2 yıl Önce

rezillik.yeni suya kavuşması ne demek?şahinkaya dediğin yer şehrin göbeği sayılır...yazık demeyeceğim elazığ böyle yönetilmeyi hak ediyor.elazığ akıllanmadığı sürece dünyanın geldiği bu modern çağda suya yeni kavuşmanın heycanını ancak yaşar...ne büyük lütuff

SIRADAKİ HABER

banner7