Sanatçı Hakan Tosun’dan Medya Grubumuza Ziyaret

Elazığ’ımızın ulusal sahnelerdeki sesi Hakan Tosun, Pandemi süreci dolayısıyla geldiği memleketi Elazığ’da medya grubumuzu da ziyaret etti.

Sanatçı Hakan Tosun’dan Medya Grubumuza Ziyaret

Sanatçı Hakan Tosun, yeni okuduğu ve klip çekimini tamamladığı  “Mahşere Kaldı” eserini de önümüzdeki günlerde dinleyicilerle buluşturacağının müjdesini verdi.

TOSUN: KANAL FIRAT ELAZIĞ’IN GÜLEN YÜZÜDÜR

İlimizin ulusal sahnelerdeki sesi olan başarılı sanatçımız Hakan Tosun, “Ankara’da başlayan müzikal serüvenimiz çok başarılı gitti. Şuan bildiğiniz üzere Dünya iyi durumda değil. Pandemi süreci nedeniyle tüm sahnelerimiz durduruldu. Memleketime geldim. Ben de Kanal Fırat’ın yeri çok ayrı. Bugün bize ev sahipliği yaptınız. Tüm çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. muhteşem ağırlandım. Kanal Fırat Elazığ’ın gülen yüzüdür. Doğru haber kanalıdır”

TOSUN: BURADA TİCARİ BİR DURUŞ VAR. BUNUN SONUCU OLARAK HAKİKATLE YÜZLEŞİYORUZ

Sanatçı Hakan Tosun, “Pandemi sürecinde en çok etkilenen sektörlerden birisi sanat camiası oldu. Ticari olarak bir duruş var. 1 yıldır gece kulüplerimiz kapalıydı ama sahne alıyorduk. Fakat son bir aydır yine kapandı. Bir yandan kötü  olsa da bir yandan iyi oldu. Tabi ki Allah beterinden korusun ama bazen insan yalnız kaldığı zaman dinlenir. Ve enerji depolar bizim biraz öyle oldu.

TOSUN: “MAHŞERE KALDI” ESERİNİ DE EN UYGUN BİR ZAMANDA MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTURACAĞIZ

Şu anda Antalya’da yaşayan sanatçı Hakan Tosun, “ Pandemi sürecinde boş durmadık.  Klip çekimlerini tamamladık.  “mahşere kaldı” eserini de en uygun bir zamanda müzikseverlerle buluşturacağını da Kanal Fırat aracılığıyla müjdeledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 17:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
gakgo
gakgo - 3 hafta Önce

hakan tosun kim yaw?

Hakan
Hakan @gakgo - 3 hafta Önce

Yav di sesin etmeda reklam yapikda.artık tanıdın kim olduğunu

SIRADAKİ HABER

banner103