Sanatçı Tekin Bulut, Hatıralarını Anlattı

Elazığlı sanatçı Tekin Bulut, sanatçılıktan önce futbolculuk yaptığını ifade ederek sahalardan sahnelere geçiş yaptığını söyledi. Sanatçı Bulut, düğün salonlarında başından geçen anıları da anlattı.

Sanatçı Tekin Bulut, Hatıralarını Anlattı

Siyaset, iş ve sanat camiasından isimlerin katıldığı Kanal Fırat ekranlarında yayınlanan “Kimim Ben” programının konuğu ünlü sanatçı Tekin Bulut oldu.

Hayat hikayesi hakkında bilgiler veren Tekin Bulut, geçmişte futbolcu olduğunu söyledi. Sahalardan sahnelere geçtiğini belirten Sanatçı Bulut, süreç içerisinde yaşadıklarını anlattı.

Sanatçı Bulut düğün salonlarında yaşadığı hatıralarını da anlatarak keyifli anları paylaştı.

“Bir gün bir düğüne gittim baktım damat benim arkadaşım. Çaldık söyledik. Bir süre sonra bir düğüne daha gittim. Gelin damadı kaldırdım oynamaya baktım yine o benim asker arkadaşım. Ben de boşta bulundum, ‘kardeş hangi salona gidiyorsam sen evleniyorsun’ dedim. Sonra araya akrabaları falan girdi. Öğrendim ki bir ayrılık mı vefat mı olmuş öğrenince sonra haydi devam dedim” şeklinde konuştu.

Tekin Bulut’un okuduğu şarkılar ve anlattığı hikayeler izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 2 ay Önce

ALLAHINA KURBAN TEKİN ABEM ADAMSIN.RABBİM EMEKLERİNİ BOŞA VERMESİN.SAYGILARIMLA

Furkan
Furkan - 2 ay Önce

Furkan yeter bence programı kapat.!!

mehmet
mehmet - 2 ay Önce

videou izlemedim ama yazılanları okudum. belki en önemli yeri atlanmış haber çöp olmuş. ha haber, reklam olmuş mu? olmuş olmuş

Dayııı
Dayııı - 2 ay Önce

Deodorant yok mu? O kolun altı ney öyle?

K
K - 2 ay Önce

Yav furkan sen bu işi bırak dostum. Ekran yüzün yok senin

SIRADAKİ HABER

banner7