Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

Vatandaş ve esnafla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları seçim çalışmalarına devam etti.

Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

Seçime 2 gün kala siyasi partilerin milletvekili adayları da sahadaki çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bu kapsamda esnaf ve vatandaşla bir araya gelerek, sorunları ve talepleri yerinde dinleyen MHP milletvekili adaylarının bu defaki durakları Salıbaba ve Çatalçeşme mahalleleri oldu.

 ŞAŞMAZ “GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN GÜÇLÜ MHP OLMAZSA OLMAZ”

MHP 2. Sıra milletvekili adayı Fahir Şaşmaz, Türkiye’nin teminatı Milliyetçi hareket partisidir” diyerek “ 40 güne aşkın süredir Elazığ’ın her yerinde seçim çalışmalarını seçim faaliyetlerini yerine getiriyoruz. Siyasetçiler tarafından seçim mekanizması maalesef ayaklar altına serilmiş. Vatandaş ile ilgilenilmemiş. Vatandaşın dertlerine çare aranmamış. Halka kopuk bir siyaset arayışı içerisine girilmiş. Allah nasip eder 25 Haziran sabahında seçilirsek Milliyetçi Hareket Partisinin nasıl hizmet yaptığını Ankara’da sesini nasıl duydurduğunu, vatandaşa görevini vazifesini herkese göstereceğiz. Güçlü Türkiye için güçlü MHP olmazsa olmaz. Türkiye’nin teminatı Milliyetçi Hareket Partisidir. Milliyetçi Hareket Partisi Irkçılığa dayalı bir siyaset anlayışı içeresinde değildir. Bu toprağı vatan bilen herkes MHP çatısı altındadır” ifadelerine yer verdi.

İl Müftülüğü, Din Görevlileri Derneği, Veteriner Hekimleri Odası ve Fethi Sekin Mesire alanından ziyaretlerde bulunan MHP 3. sıra Elazığ Milletvekili adayı Prof. Dr. Orhan Özbey, destek istedi.

 Özbey ; “BİZLER NET BİR ŞEKİLDE NE YAPACAĞIMIZI BİLİYORUZ”

Milletvekili Adayı Prof. Dr. Özbey, seçim sürecini değerlendirdi, canlı hayvan sektörüne değinerek “ Adayı olduğum milliyetçi hareket partisinin 24 Haziran’dan sonra güçlü bir şekilde hükümet içerisinde olması bizlere söz hakkı doğuracaktır. Bu söz hakkı içeresinde bu kardeşinizde önemli söz payı olacak. O zaman ülke problemlerini çok iyi biliyoruz. Çözümlerinde çok iyi biliyoruz, çok zor değil. Biz başkası gibi 3 yıl 5 yıl ithalatı da bitireceğimde demiyoruz. Bizler net bir şekilde ne yapacağımızı biliyoruz. Hayvancılığı ithalatı başta olmak üzere en geç bir yıl içerisinde çözüme kavuşturma noktasında Milliyetçi Hareket Partisinin çalışmaları mevcut” şeklinde aktardı.

Salıbaba ve çatalçeşme mahalleleri ziyaretinde Minibüs şoförleri ile bir araya gelen MHP 4. Sıra Milletvekili adayı Mesut Aksan, şoför telsizini eline alınca eğlenceli dakikalar yaşandı.

Esnafının sorunlarını dinleyen Milletvekili adayı Aksan, MHP’nin şoför esnafı için seçim beyannamesini hatırlatarak “ Yük ve yolcu taşıması yapan esnafımıza ÖTV yakıt imkânımız var. Bunu biz size vaat ediyoruz. Rabbim inşallah bu imkânın olmasını nasip eder. Bizde size bu imkânı hizmeti sunma yoluna gideriz ”dedi.

MHP İl Başkanı Semih Işıkver’de Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

 Işıkver “MHP OLARAK MUHTARLARIN YANINDA OLACAĞIZ”

Cumhur ittifakına vurgu yapan Işıkver, “muhtarlarımızın her zaman yanında olacağız” diyerek “ Elazığ’da muhtarlar ile güzel bir temasımız var. Bu noktada ben kampanyanın başladığı ilk günden bugüne tavrımı duruşumu koruyan, Cumhur İttifak’ından yana tavır beyan eden bizlerin yanında duran Cumhur İttifakının yanında duran muhtarlarımıza Sayın Başkanımızın şahsında çok teşekkür ediyorum. Bugünde bizleri çok güzel ağırladılar. İnşallah bundan sonra ki süreçte de gerek Türkiye’yi ilgilendiren konularda gerek Elazığ üzerinde olan konularda muhtarlarımızın yanında olacağımızı bildirmek isterim. Elazığ Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatı olarak Türkiye’nin gideceği yeni düzende 25 Haziran itibari ile Cumhur İttifakının Cumhur iktidarına dönüştüğü günleri yaşayacağız.  Bu süreçte MHP olarak muhtarların yanında olacağız. Onların sorunları ile hemhâl olacağız” diye belirtti.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 19:10
banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
hahaha
hahaha - 2 yıl Önce

bozkurtun yanında rabiada yapın mhpliler pazar günü alacağınız oy %4 :D

Mesut
Mesut - 2 yıl Önce

Şahsi görüşüm 1. Sırada farklı güçlü biri olsaydı 2 garanti

SIRADAKİ HABER

banner7