Seçime 2 Gün Kala İYİ Parti Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor

İyi Parti Elazığ Milletvekili Adayları, Seçim Çalışmalarını Şehrin Genelinde Vatandaşlarla Buluşarak Sürdürdü.

Seçime 2 Gün Kala İYİ Parti Adayları Çalışmalarını Sürdürüyor

Pazar günü yapılacak seçimler öncesinde çalışmalarını yoğun tempoyla sürdüren İyi Parti Elazığ milletvekili adayları,çalışmalarını Elazığ’ın muhtelif yerlerinde sürdürüyor.

İYİ PARTİ ELAZIĞ 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI YAVUZ TEMİZER

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri öncesinde çalışmalarını yoğunlaştıran İyi Parti Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Yavuz Temizer,  Üniversite Mahallesi’nde hizmet veren esnafları ziyaret ederek destek istedi.

Yavuz Temizer, Abdullahpaşa Mahallesi’nde düzenlenen toplantıyla vatandaşla buluştu.

TEMİZER: MUKAYESE ETTİĞİMİZ ZAMAN NE İYİ GİTMİŞ BU MEMLEKETTE

İyi parti Elazığ Milletvekili adayı Yavuz Temizer, “Türkiye iyi yönetilmiyor diyorum. 16 senedir bu millet çok büyük bir güç verdi. Tek başına iktidarda. Koalisyon ortağı yok, bir şeyi yok. Ya arkadaş tamam yaptığınız şeylerden Allah razı olsun eyvallah başımız gözümüz üstüne ama 16 sene önceki ekonomik durumla bugünü mukayese ettiğiniz zaman adaletle bugün ki adaleti mukayese ettiğiniz zaman, bugün ki eğitimle mukayese ettiğiniz zaman ne iyi gitmiş bu memlekette? Ne iyiye gitmiş, Allah için birisi bana söylesin. Biz mi göremiyoruz, bizim mi kalbimiz mühürlenmiş, ben kendimden şüphe eder bir vaziyete geldim” ifadelerini kullandı.

İYİ PARTİ ELAZIĞ 2. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI YAVUZ TEMİZER VE KERİM EFLATUN

Öte yandan İyi Parti Elazığ Milletvekili adayı Yavuz Temizer ve Kerim Eflatun, İstasyon Meydanı’nda hem esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yavuz Temizer ziyaretleri sonrasında Elazığ stadyumuna geçerek, değerlendirmelerde bulundu.

TEMİZER: BİZİM ELİMİZE FIRSAT GEÇERSE KİMSEYE BU LAFLARI SÖYLETMEYİZ

Temizer, “Uluova dediler, Kuzuova dediler, stat dediler hepsi yalan, eğitim kampüsü dediler Pertek köprüsü dediler, hızlarını alamayıp Elazığ’a yüksek hızlı tren getiriyoruz bile dediler. Yüksek hızlı yalan getirdiler. Malatya’daki sayın bakan diyor ki bir daha ki dönem Elazığ’ı da kalkındıracağız. Bu ayıpta bizde yeter zaten. Onlara yeter. Bizim elimize inşallah bu fırsat geçerse kimseye bu lafları da söyletmeyiz” şeklinde konuştu.

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Olma
Olma - 2 yıl Önce

İyi parti suya düşmüş sabun kalıbı gibi her gün biraz daha eriyor. 24 Haziran da baraj altında kalacağı kesin. Hadi Yavuz kardeş sepeti koluna herkes yoluna bir daha da vekilliğe falan soyunma parana yazık.

ekrem
ekrem @Olma - 2 yıl Önce

Kardes millet ittifaki mecliste cogunlugu eline gecirecek. o yuzden sepeti koluna takacaklarin kim oldugunu gorecez

SIRADAKİ HABER

banner7