Şehidimiz Cihat Şahin Dualarla Anıldı

11 Ekim tarihinde Suriye’de hain terör örgütünün saldırısı sonucu şehit düşen Özel Hareket Polisimiz Cihat Şahin için mevlit okuldu. Mevlitte bir kez daha tüm şehitlerimiz dualarla yad edildi.

Şehidimiz Cihat Şahin Dualarla Anıldı

Özel Harekat Polisi Hemşerimiz Cihat Şahin, 11 Ekim tarihinde Suriye’de PKK/YPG terör örgütünün saldırısı sonucu şehadete yürümüştü…

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nde görev yaparken 'Fırat Kalkanı Harekatı' bölgesine görevlendirilen, 2 çocuk babası şehidimiz Şahin için yatsı namazı sonrası İzzetpaşa Camisi’nde mevlit okutuldu.

34 yaşında şehadet şerbetini yudumlayan Şahin için ailesi tarafından okutulan mevlide Vali Ömer Toraman, Emniyet Müdürü Celal Sel, kurum müdürleri, Sivil Toplum kuruluş temsilcileri, Emniyet teşkilatı çalışanları katıldı.

İl Müftüsü Selami Aydın ve din görevlileri tarafından okunan mevlitte Şahin ve tüm şehitlerimiz bir kez daha dualarla yad edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğruya Doğru
Doğruya Doğru - 6 gün Önce

4 muhteşem vekiliniz niye teşrif etmediler. Mezarlık evi açılışı yapıyor, Kaz çiftliğini inceleme yapıyor, yeni sanayi bölgesi, havalanında inceleme yapıyor, katlar dikiyor, kan tahlili istiyorlar, aşk meşk peşinde koşuyor, TBMM deprem komisyonunda konuşacak birşey bulamıyorlar, ŞEHİT imiz var karşılama gitmiyor, Mevlüt okutuluyor yine yoklar. Basiretsizler nefisler kalplerini karartmiş gözleri görmüyor Rabbane hep bana diyorlar. Yazık yazık yazık. Elazığa da milliyetçi muhafazakar halkına ve AKP ye gâvurun yapmadığını yaptınız. Hakkımız HARAM OLSUN sizlere. ALLAH tez zamanda hakkınızda gelsin inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109