Şehidimiz Cihat Şahin’in Naaşı Memleketi Elazığ’a Getirildi

Fırat Kalkanı Harekat Bölgesinde zırhlı araca PKK/PYD terör örgütü mensuplarınca güdümlü füzeyle yapılan saldırı sonucu şehit olan Cihat Şahin’in naaşı memleketi Elazığ’a getirildi.

Şehidimiz Cihat Şahin’in Naaşı Memleketi Elazığ’a Getirildi

Fırat Kalkanı Harekatı Bölgesinde zırhlı araca terör örgütü mensupları tarafından düzenlenen füzeli saldırı sonucunda Özel Harekat Polisi Cihat Şahin ile Fatih Doğan şehit olurken 2 polis de yaralandı. 2 çocuk babası olan 34 yaşındaki şehit Cihat Şahin’in naaşı bugün memleketi Elazığ’a getirildi.

Uçaktan indirilen Şahin’in naaşı meslektaşları tarafından omuzlanarak cenaze aracına taşındı.

Bu sırada şehidin çocuklarını Araf Tuğra Şahin (7) ve Mehmet Batın Şahin’i (3) kucağında tutan özel harekat polisleri de göz yaşlarına hakim olamadı. Şehidin naaşı havalimanından alındıktan sonra helallik için baba ocağına götürüldü.

Elazığ Havalimanındaki karşılamaya Vali Ömer Toraman, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, FÜ Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, 8. Kolordu Komutanı Tuğgeneral Sadettin Alp Ergin, yakınları ve ailesi katıldı.

                                        

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 12:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Levent SERİNKAYA
Levent SERİNKAYA - 5 gün Önce

Bu yavruların hesabını kim verecek içimize aldık aziz misafirleri yiyip içip cirit atıyorlar bizlerde şehit verim vatanlarını koruyoruz. Şehidimize ALLAH tan rahmet acılı ailesinede sabrı cemil diliyorum

Elazığ Sevdadır
Elazığ Sevdadır @Levent SERİNKAYA - 4 gün Önce

Bizim askerimiz polisimiz can vereceğine. Suriyeli itler can versin. Haysiyetsizler caddelerde hava atıyorlar.

ELAZIĞIN YERLİSİ
ELAZIĞIN YERLİSİ @Levent SERİNKAYA - 5 gün Önce

Biz TÜRK'üz vatanımıza devletimize toprağımıza bayrağımıza ezanımız sahip çıkarım şehitler şehidimez evlatları evlatlarımız başımız soğolsun

Kral 23
Kral 23 - 5 gün Önce

Suriye için 3 öneri var ya fedrasyon ya türkiyeye katılma ya çekilme başka seçenek yok türkiye zarar görüyor olan bizim askere oluyor suriyeli piçler burda eğkeniyor bunun akpnin politikları

Yvz
Yvz - 4 gün Önce

Şu babayiğidin yavrusunun gözyaşlarının hakkını kim verecek.Yüreğimizi parçaladı. Senin o birtek gözyaşını akıtanı ona sebep olanı Rabbim kahıretsin.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109