Şehir Hastanesinde Yapılan Cerrahi Ameliyatların Videoları Birinci Oldu

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde görev yapan Doç.Dr. Doğukan Yıldırım, Minimal İnvaziv Jinekolojik Onkoloji Derneği (Mijod) ve Robotik Jinekolojik Cerrahi Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği kongrede 2 ayrı kategoride birincilik ödülüne layık görüldü.

Şehir Hastanesinde Yapılan Cerrahi Ameliyatların Videoları Birinci Oldu

Fethi Sekin Şehir hastanesi Jinekolojik Onkoloji Uzmanı Doç.Dr. Doğukan Yıldırım, Büyük metastatik lenf nodunun laparaskopik eksizyonu” ve “DIE Cerrahisi-TLH-Ovaryen Suspansiyon” ameliyatlarını 4.Türkiye Jinekolojik Endoskopi Platformu Kongresi’ne sundu.

Kongreye sunulan iki çalışma da kendi kategorisinde birinci oldu.

Büyük metastatik lenf nodunun laparaskopik eksizyonu isimli cerrahi video “Adneksiyal Kitle ve Onkoloji” dalında birincilik ödülüne layık görülürken, DIE Cerrahisi-TLH-Ovaryen Suspansiyon isimli cerrahi çalışma da “Endometriozis Cerrahisi” dalında birinci oldu.

YILDIRIM: ONLAR OLMASA BAŞARAMAZDIM

Jinekolojik Onkoloji Uzmanı Doç.Dr Yıldırım, “Ameliyathane ekibi, anestezi ekibi ve klinik ekibimiz başta olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma desteklerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Onlar olmasa başaramazdım” diye kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103