Şehir Meclisi Üyeleri, Şerifoğulları İle Bir Araya Geldi

Elazığ Şehir Meclisi Üyeleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret ederek üniversite arazisinin belediyeye devri ile ilgili istişarelerde bulundular.

Şehir Meclisi Üyeleri, Şerifoğulları İle Bir Araya Geldi

Elazığ Şehir Meclisi Dönem Sözcüsü Turan Yıldız ve meclis üyeleri Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile bir araya geldi.

Görüşme sonrasında yazılı açıklama yapan Şehir Meclisi Dönem Sözcüsü Turan Yıldız, Fırat Üniversitesi’ne tahsisli arazinin belediyeye devri ve belediyenin adı geçen arazi üzerindeki tasarrufu konuştuklarını söyledi.

YILDIZ: BELEDİYE BAŞKANINA ELAZIĞ ŞEHİR MECLİSİ OLARAK TEŞEKKÜR EDERİZ

Başkan Turan Yıldız, “Elazığ Şehir Meclisini diğer yapılardan ayıran en önemli özellik olan "çözüm odaklı yaklaşım" bu hassas konuda da gösterilmiş, detaylarını şu an burada paylaşamayacağımız alternatif önerilerimiz etraflıca kendilerine arz edilmiştir. Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları ise süreci tüm açıklığı ile bizlere anlatarak Belediyenin anılan arazi ile ilgili düşüncelerinden bahsetmiştir. Bizleri sabır ve sebatla dinleyen, çalışmamızı alarak değerlendireceğini söyleyen Sayın Belediye Başkanına Elazığ Şehir Meclisi olarak teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığlı
Elazığlı - 7 ay Önce

Siz Elazığla ilgili sorunları tartışma hakkını kimden alıyorsunuz. Kendinizi ne zannediyordunuz. Elazığ meclisiymiş. Başkanın sizi kabul etmesi bile abes olmuş. Herkes tutturmuş bir yol gidiyor.

Yusuf
Yusuf - 7 ay Önce

Elazığ hayrına şimdiyedek ne icraatta bulundunuz... siz ne yetki ile Elazığlıyı temsil ediyorsunuz... memleket eski Teksas mı oldu...

Ergün
Ergün - 7 ay Önce

Eğitime tahsis edilen arsaların yap satçılık için Belediyeye devredilmesi, cahilce davranıştır. Vicdanınıza uygun geliyor mu...

Okan
Okan - 7 ay Önce

Cıkarcılar

Bedri
Bedri - 7 ay Önce

Arsası hazır olan yere yeni Üniversite kurmayı beceremeyenler. Oraları gecekonducu müteahhitlere peşkeşin yolunu açarlar. Elazığ da üniversite varken üniversite bile olmayan şehirlere 3. veya 4. üniversiteler kurulurken bizim Palulu Rektör oraya tek bir fakülte binası bile yapmayarak bu işe zemin hazırladı.

Elazığ Sevdalısı
Elazığ Sevdalısı - 7 ay Önce

Elazığ’a zerre kadar faydası olmayan insanların, Elazığ için bir şeyler yapma çalışmalarını kıskanarak eleştiri yapması içimizde ne cahil insanlar olduğunun nasıl da ortaya çıkarıyor.

SIRADAKİ HABER

banner7