Şehit Mehmet Öter MTAL Öğrencileri Ödüllendirildi

Diyarbakır uluslararası aşçılık ve pastacılık yarışmasına katılan Şehit Mehmet Öter Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 3 altın 1 bronz madalya ile ödüllendirildi.

Şehit Mehmet Öter MTAL Öğrencileri Ödüllendirildi

16-21 Kasım tarihleri arasında Diyarbakır Ticaret ve Sanayi odası tarafından düzenlenen Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı kapsamında üçüncüsü tertiplenen Diyarbakır Uluslararası Aşçılık ve Pastacılık Yarışmasına ilimiz merkez okullarından Şehit Mehmet Öter Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’de katılım sağladı.

Yarışmaya okul Müdürü Gürbüz Canpolat başkanlığında alan Şefi Gonca Yıldız ile Atölye şefi Rıdvan Yıldız’ın danışmanlığında katılan Zuhal Tunç, Doğan Anlı, İsmail Efe ve Bünyamin Aydın adlı 4 öğrenci yöresel yemekler ana yemek ve bireysel yarışma kategorisinde katılım sağladı

Yarışma sonucunda öğrenciler 3 Altın 1 Bronz madalya ile ödüllendirildi.

Şehit Mehmet Öter Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Gürbüz Canpolat, öğrencileri tebrik etti.

Öğrencileri göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ise bu tür çalışmaların geliştirilerek devam etmesi temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından öğrencilere ödülleri takdim edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
NK
NK - 1 hafta Önce

Müdür beyi inşaat halindeki okullara davet ediyoruz. Güçlendirme yapılıp boyaması temizliği yapıldıktan sonra akıllı tahta monte işine girişen planlı hareket etme mağduru insanlar neden halen görevdeler. Ülkeye ihanetten farkın yok.

Gürbüz Canpolat
Gürbüz Canpolat - 1 hafta Önce

Önceliğimiz hassasiyet ve gayretimiz için bütün yayın ekibine teşekkürlerimi sunarim

…
- 1 hafta Önce

MaşAllah müdür bey tam bi elazığ oğlanı

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109