Şerifoğulları Canlı Yayında Ardında Bıraktığı 2 Yılı Değerlendirecek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vaatleri doğrultusunda gerçekleştirdiği hizmetleri, 'Hizmette 2. Yıl Tanıtım Programı’nda” Elazığlılarla paylaşacak.

Şerifoğulları Canlı Yayında Ardında Bıraktığı 2 Yılı Değerlendirecek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vaatleri doğrultusunda gerçekleştirdiği hizmetleri, 'Hizmette 2. yıl Tanıtım Programı’nda” Elazığlılarla paylaşacak.

9 Nisan Cuma günü, saat 19.00’da Akgün Otel Harput Salonu’nda gerçekleştirilecek ‘Hizmette 2. Yıl Tanıtım Programı’, Kanal23, Kanal Fırat ve Kanal E ekranlarından canlı olarak izleyicilerle buluşacak.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada;

“Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları, ‘Hizmette 2. Yıl Tanıtım Programı’ ile görev süresince Elazığımız'ın bugünü ve yarınlarına değer kazandıran mega projeleri başta olmak üzere tamamlanan ve devam eden çalışmaları ile sosyo-kültürel hizmetleri başta olmak üzere kapsamlı bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirecektir. İlimiz milletvekilleri, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve ulusal ve yerel medya temsilcileri başta olmak üzere geniş bir katılımla, 9 Nisan Cuma günü saat 19.00’da Akgün Otel Harput Salonu’nda gerçekleştirilecek tanıtım toplantısı; Kanal23, Kanal Fırat ve Kanal E ekranlarından canlı olarak izleyicilerle buluşacak. Tüm hemşehrilerimizi ekran başına bekliyoruz.” denildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 15:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bravo
Bravo - 4 gün Önce

Şurda foto çektim burda foto cektim sosyal medyada paylaştım.. aynen devam edecem.. halkımıza teşekkür ederim..

Şilo
Şilo - 4 gün Önce

Hep birlikte ortak hedefimiz 02.03.23 olsun Elazizimiz gelişsin büyüsün daha yaşanabilir bir yer olsun

Elazığ lı
Elazığ lı - 4 gün Önce

Belediye başkanı ordu evinin oradaki Rüstem paşa mahallesindeki köprüyü kaldıramaması çok kütü oldu oradaki binalar ile iç içe köprü ayakları iniş ve çıkış yerleri tek şerit evlerin içinde resmen

SIRADAKİ HABER

banner7