Şerifoğulları: Ordumuz Gerekli Cevabı Misliyle Vermiştir

Mart ayı Belediye Meclisi Toplantısı’nda konuşan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İdlib’teki harekatla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Şerifoğulları, sert konuştu.

Şerifoğulları: Ordumuz Gerekli Cevabı Misliyle Vermiştir

Elazığ Belediye Meclisi Mart ayı toplantısına başkanlık yapan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İdlib’te 36 vatan evladının şehit edilmesiyle ilgili konuştu.

ŞERİFOĞULLARI: ORDUMUZ GEREKLİ CEVABI MİSLİYLE VERMİŞTİR

Şehitlerimize rahmet dileyen Başkan Şerifoğulları, “Suriye’nin İdlib kentinde katıl Esad ve işbirlikçileri tarafından hunharca şehit edilen Mehmetçiklerimize, canlarımıza, kanlarımıza, aslan parçalarına Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim şehadetlerini kabul etsin. Bu topraklar; şehitlerimizin kanlarıyla yoğurulmuş, onların bizlere kutsal emanetidir. Bizlerde canımızın, kanımızın son damlasına kadar inşallah bu kutsal topraklara sahip çıkacağız. Tabi bu kalleşçe saldırılara karşı kahraman ordumuz gerekli cevabı misliyle vermiştir. Bundan sonraki süreçte de operasyon tamamlanana kadar da inşallah misliyle karşılık vermeye de devam edecektir. Bu coğrafyada şehitler tepesi hiçbir zaman boş kalmamıştır. Bedir’de, Uhud’da şehitler tepesi boş kalmadı, İslam tüm dünyaya yayıldı. Şehitler tepesi Malazgirt’te boş kalmadı, Anadolu Türk yurdu haline geldi. Yine şehitler tepesi Konstantiniye’de boş kalmayarak Konstantin’iye Polis İstanbul oldu. Yine Çanakkale’de, Sakarya’da hiçbir zaman şehitler tepesi boş kalmadı ve Kandil’deki o son sürüngen geberene kadar da Allah’ın izniyle bu şehitler tepesi hiçbir zaman boş kalmayacaktır. Ben bir kez daha şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Kahraman Türk ordumuza da Rabbim inşallah muzaffer kılacak. Çok kısa bir süre içerisinde de bu operasyondan da başarıyla çıkacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sayın Başkanım sürüngen kim
Sayın Başkanım sürüngen kim - 1 yıl Önce

Esat mı
Abd mi
Pyd mi
Rusya mı
Israil mi
Iran mı
Biri maşa biri kefere hangisi. ALLAH muhafaza buyursun

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Sayın Başkan, bana kalırsa sen kendi işine odaklan, diş politika sana kalmadı herhalde. Memleketini en çok seven işini en iyi yapandır....unutma.

SIRADAKİ HABER

banner103