Şerifoğulları’nı Karşılamak İçin Program Hazırlanıyor

AK Parti'nin 2019 mahalli idareler seçimi aday tanıtım toplantısı, 24 Kasım cumartesi saat 14.00'te İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde yapılacak. Toplantıda Elazığ’ın da aralarında olduğu 40 ilin adayları açıklanacak. Öte yandan AK Parti’nin Elazığ Belediye Başkan Adayı olduğu öğrenilen Şahin Şerifoğulları’nı karşılama programı da hazırlanıyor.

Şerifoğulları’nı Karşılamak İçin Program Hazırlanıyor

2019 Mahalli İdareler Seçimi için aday belirleme çalışmalarını sürdüren AK Parti'de adaylığı netleşen isimler açıklanıyor.

AK Parti'den yapılan açıklamada, aday tanıtım toplantısının 24 Kasım Cumartesi İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirileceği belirtildi.

İSTANBUL’DA ADAY TANITIM TOPLANTISI YAPILACAK

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, cumartesi günü Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir tanıtım toplantısı düzenleneceğini, burada Ankara, İstanbul, İzmir dahil olmak üzere yaklaşık 40 seçim bölgesindeki adayların ilan edileceğini belirtmişti.

Cumartesi günü saat 14’de İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde Elazığ’ın da aralarında olduğu öğrenilen 40 şehrin adayları tanıtılacak.

ŞERİFOĞULLARI’NIN TANITIM TOPLANTISINA HAZIRLIK YAPTIĞI ÖĞRENİLDİ

Öte yandan; AK Parti Genel Merkezi; Elazığ Belediye Başkan Adayının Şahin Şerifoğulları olduğu bilgisini AK Parti Elazığ Milletvekilleri, AK Parti Elazığ İl Başkanı ve Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları’na tebliğ ettiğini dün haber yapmıştık.

Ankara’da bazı milletvekilleriyle de görüşen AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, cumartesi günü İstanbul’da gerçekleştirilecek olan aday tanıtım toplantısına hazırlanmaya başladığı alınan bilgiler arasında.

Gerçekleştirilecek olan aday tanıtım toplantısına AK Parti Elazığ Milletvekilleri ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze'nin de katılacağı öğrenildi.

 

ŞERİFOĞULLARI ELAZIĞ HAVALİMANI’NDA KARŞILANACAK

Ayrıca; AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları’nı Elazığ’da karşılamak için de hazırlıklara başlanıldı.

Kesin olmayan bilgilere göre AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, İstanbul’daki aday tanıtım programının ardından AK Parti Elazığ Milletvekilleriyle birlikte Pazar günü Elazığ’a gelecek. Saat 09.20 uçağıyla Elazığ’a gelecek olan Şahin Şerifoğulları için saat 11.00’de havalimanında karşılama programı yapılacak. Şahin Şerifoğulları saat 11.00 sıralarında Elazığ Havalimanında karşılandıktan sonra büyük bir konvoyla Elazığ şehir merkezine geçecek. Ardından AK Parti Milletvekilleri, AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ İl Teşkilatı tarafından basın açıklaması yapılacak. Bu açıklamayla birlikte AK Parti Elazığ’da resmen seçim çalışmalarına başlamış olacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 22:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 2 yıl Önce

Son dakika: Son 16 yıldır tek sevinçleri seçime girecek adayları karşılamak olan Elazığlılar bir kez daha büyük bir umutla havalimanının yolunu tuttu... :-)

Mert
Mert @Mert - 2 yıl Önce

Cezmi Bey, bu gibi durumlar için "Kendi düşen ağlamaz" şeklinde bir atasözümüz var. :-)

Cezmi
Cezmi @Mert - 2 yıl Önce

Aynı kalabalık seçtikten sonra bu defa Sahipsizzzzz Elazığğğğğğğğğğğ diye bağırıyor.Bakınız seçimden önce 4-1 yetmez 5-0 diyenler şimdi amatör küme yolunda olan Elazığspor için Sahipsizzzz Elazığğğ diye bağırıyorlar. Böyle bir memleket daha varmıdır hem bile bile göre göre seçip hem şikayet eden

Yusuf
Yusuf - 2 yıl Önce

Şerifoğulları nedir yaw. Tarih bölümü mezunu. Hiçbir teknik bilgi, deneyim ve vasfa sahip değil. Ali Teketaş dururken, bu adamı neye istinaden seçiyorlar.

ömer
ömer @Yusuf - 2 yıl Önce

şerifoğlunu tanımıtorsun bari dilini tut otur

ahmet
ahmet @Yusuf - 2 yıl Önce

Yanı dıyorlarkı bız elazığın önüne kımı aday olarak koysak elazığ ona oy verır dıyorlar sorgulamaz dıyorlar herhalde.Elazığ son zamanlarda yaşanmaz bır hal aldı.başka şehire yerlesmeyı dusunuyorum.bu secımı bekleyecegım eger yıne sorgusuz sualsız aynı partıye oy veren bır elazığ olursa bır dakka bıle durmam artık..

Vahit
Vahit - 2 yıl Önce

Selmanoğlu ve Yanılmaz kadro oluşturmada başarısız oldukları için de Belediye de başarısız oldular.Şerifoğlu iyi bir kadro oluşturursa başarılı olabilir.

Türker
Türker - 2 yıl Önce

Elazığlıların bu seçimde artık ufuklarını açmalarını diliyorum. Yoksa daha çok "Sahipsiz Elazığ" deyip dururlar...

Meçhul
Meçhul - 2 yıl Önce

Bana öyle geliyor ki bu memleketin amk içine sıcacak bırakıp gideck

Çaydaçıra
Çaydaçıra - 2 yıl Önce

Bu denyo hacdan mı geliyor karşılıyorsunuz. Zaten bir b..k olacağı yok. Pek sevinmeyin kursağınızda kalacak. Bu seçimde Elazığın büyük çoğunluğu Bilal Çoban hocayı başkan görmek istiyor.

23
23 - 2 yıl Önce

Sorması ayıp hacdan mı geliyor Akp zihniyeti parada olunca aklı sıra gövde gösterisi yapacaklar bi fakire yardım desen dönüp bakmazlar

ömer
ömer @23 - 2 yıl Önce

senin ömrün fakire yardımla geçti heralde

Bilal Başkan geliyor hayirli olsun
Bilal Başkan geliyor hayirli olsun - 2 yıl Önce

Bilal baskan hayirli olsun memlekete


SIRADAKİ HABER

banner103