Sertifikalar Verildi

Fırat Üniversitesi çiftçi eğitim merkezinde “Nekropsi uygulamaları ve marazi madde gönderilmesi” konulu sertifika töreni düzenlendi.

Sertifikalar Verildi

Fırat Üniversitesi Tarım ve Hayvancılık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü DAP Çiftçi Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “Nekropsi Uygulamaları ve Marazi Madde Gönderilmesi” eğitimine katılan 110 Veteriner Hekime sertifikaları verildi.

Fırat Üniversitesi Çiftçi Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılan sertifika törenine, TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadık Yılmaz, Veteriner Fakültesi Öğretim üyeleri ile kursiyerler katıldı.

Fırat Üniversitesi TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, 2018 yılı içerisinde TAHAM olarak 7 konuda sertifika programı düzenlediklerini belirterek, bu eğitimleri Fırat Üniversitesi olarak DAP’ın finansörlüğünde gerçekleştirdiklerini söyledi.

Nekropsi Uygulamaları ve Marazi Madde Gönderilmesi konusunun Veteriner Hekimler için önemli bir konu olduğunu belirten Prof. Dr. Özdemir, Veteriner Fakültesi Öğretim üyeleri Prof. Dr. Hatice Eröksüz ile Prof. Dr. Yaseri Eröksüz tarafından eğitim programı verildiğini söyledi.

Konuşmaların ardından eğitim programına katılan Veteriner Hekimlere sertifikaları verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103