SGK Elazığ İl Müdürlüğü, Türkiye’deki En Başarılı 7. İl Müdürlüğü Oldu

Başarılı çalışmalara imza atan SGK Elazığ İl Müdürlüğü, yapılan incelemeler ve puanlamaların ardından Türkiye’nin en başarılı 7. İl Müdürlüğü seçildi.

SGK Elazığ İl Müdürlüğü, Türkiye’deki En Başarılı 7. İl Müdürlüğü Oldu

SGK Elazığ İl Müdürü Sıtkı Erman yönetimindeki SGK Elazığ İl Müdürlüğü önemli bir başarıya imza attı.

81 ilin yer aldığı araştırmada belirlenen kıriterler ve puanlandırmayla SGK Elazığ İl Müdürlüğü Türkiye’nin en başarılı 7. SGK İl Müdürlüğü oldu.

2021 yılı Ağustos ayı itibariyle yapılan değerlendirmelerde; “evraklara verilen cevap süreleri”, “Borcu yoktur yazılarına ortalama cevap verme süresi”, “Geriye yönelik teşvikli bildirgelerden işlemi tamamlananların oranı”, “Hatalı teşviklerin düzeltilme oranı”, “Elektrik kesintisi veya Türk Telekom kaynaklı arızalar nedeniyle yaşanan kesinti süresi”, “EK-9 kapsamındaki sigortalılar için yapılan başvuruların sisteme girilme süresi”, “Alo 170 çağrı merkezince yönlendirilen çağrılara cevap verme süresi”, “Gizlilik kararlarının sisteme ortalama girilme süresi”, “4/B ortalama aylık bağlama süresi”, “4/A ortalama aylık bağlama süresi”, “Diğer il müdürlüklerinden gelen, hizmet bildirme talebine ortalama cevap verme süresi”, “E Haciz isteklerinin gönderilme oranı”, “Geçici iş göremezlik ödeneklerinin ödenmesine ilişkin ortalama işlem süresi”, “Toplam personel sayısının, norm kadro personel sayısına oranı” gibi kriterler yer aldı.

Toplamda 12 kriterin bulunduğu incelemeler neticesinde Elazığ SGK İl Müdürlüğü önemli bir başarıya imza attı. SGK Elazığ İl Müdürlüğü vatandaşa hizmet kalitesi noktasında Türkiye’de onlarca ili geride bırakarak en başarılı 7. İl Müdürlüğü oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Heeee
Heeee - 1 hafta Önce

Ceza yaZmakta 7 doğrudur çalışanlar zorla sanki çalışıyorlar. İtici insnlar

Tevvvv
Tevvvv - 1 hafta Önce

Eğer Elazığ 7. Oldusa vay Türkiye'nin haline.. hangi işi adam akıllı yapmışlar da buralari haketmişler.. diğer yorumcu arkadaş haklı sanki zorla çalışıyorlar..

Gırnatacı Zilfo Gezide
Gırnatacı Zilfo Gezide - 7 gün Önce

Bundan bir ay evvel gittim sgk ya dışarısı aşırı sıcak ama içeriye gittiğimde dondum çok soğuk serin klimalar en son derecede çalışıyor. Çalışanlar sanki hiç maaş almıyormuş gibi çalışıyorlar. Dünya umurlarında değil. Saltanat sürüyorlar. Eğer Elazığ 7. İse vay ülkenin haline...

SIRADAKİ HABER

banner103