SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer, Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna Uğurlandı

Koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Elazığ SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer için cenaze namazı kılındı. Pelte köyünde kılınan cenaze namazının ardından merhum Tuncer gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer, Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna Uğurlandı

25 kasım tarihinde koronavirüse yakalanan ve durumu ağırlaşınca Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Elazığ SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer, maalesef hayatını kaybetti.

Dün akşam saatlerinde hayata veda eden SGK İl Müdürü Tuncer’in acı haberi Elazığ kamuoyunu yasağa boğdu. SGK İl Müdürlüğü hizmet binasının Elazığ’a kazandırılmasında büyük gayretleri olan kuruma birliği iş ve işlemlerin çözümünde yoğun çaba sarf eden merhum Ayhan Tuncer Elazığ’da her kesim tarafından sevilen bir isimdi.

50 yaşındaki SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer için bugün Pelte Köyü’nde cenaze namazı kılındı.

Kılınan cenaze namazına Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Ali Yıldız, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, kurum müdürleri, STK temsilcileri, ailesi, mesai arkadaşları ve yakınları katıldı.

GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

İl Müftüsü Selami Aydın, merhum Ayhan Tuncer için helallik istedi ardından da cenaze namazı kılındı. Kılınan cenaze namazının ardından merhum Tuncer, Pelte Köyü’nde gözyaşları içerisinde annesinin yanına defnedildi.

VALİ YIRIK: ELAZIĞ’IMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN

Cenaze programına katılan Elazığ Valisi Erkaya Yırık, “SGK İl Müdürümüz Ayhan Bey ile kısa süre çalıştık. Bugün cenaze ortamı da gösterdi ki son derece sevilen birisi Ayhan Bey. Dürüst kimliği ile Elazığ’ın yetiştirdiği güzide insanlardan biriydi. Allah rahmet eylesin. Genç yaşta onu koronavirüsten kaybettik maalesef. Bu virüs belası öncelikle ülkemizden sonra dünyadan bertaraf olur. Bir daha böyle bir acıyı yaşamayız. Acı fazla çünkü genç yaşta kaybettiğimiz bir kardeşimiz. Bu hastalık genç, yaşlı, küçük, büyük dinlemiyor. Onun için daha dikkat etmeliyiz. Allah rahmet eylesin, kalanlarına uzun ömürler versin, Elazığ’ımızın başı sağ olsun” dedi.

Kanal Fırat Medya Grubu olarak merhum Ayhan Tuncer’e Allah’tan rahmet başta kederli ailesi olmak üzere yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz…

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sivriceli
Sivriceli - 4 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun gerçekten çok iyi bir insandı kendisiyle 3 ay önce tanıştık ben böyle beyfendi görmedim vAllahi çok üzüldüm

Sivrice
Sivrice - 4 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun gerçekten çok iyi bir insandı kendisiyle 3 ay önce tanıştık ben böyle beyfendi görmedim vAllahi çok üzüldüm

Allah rahmet eylesin de
Allah rahmet eylesin de - 4 ay Önce

Allah rahmet eylesin bir tedbirsizin yüzünden muhtemelen vefat etti müdür bey de. Hani 30 kişi katılacaktı cenazelerde bunu ilin yöneticileri bile yapmıyor. Daha geçen hafta birebir şahit oldum bizim cenazemiz vardı ki kovid değildi 30 kişiden fazla olamaz dendi biz uyguladık aynı gün elazigda bir medya sahibi nin yakını için vali bey izin verdi en az 40 araçlık cenaze konvoyu Harput a gitti jandarma durdurmadi bile bu ne çelişki kovid adamına göre yayılıyor. İnsaf edin ya kurallara sizde uyun ya da bırakın herkes dilediğini yapsın

SIRADAKİ HABER

banner7