SGK İL MÜDÜRÜ TUNCER’İN SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Koronavirüs tedavisine evde devam edilirken, durumunun kötüleşmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ayhan Tuncer’in sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

SGK İL MÜDÜRÜ TUNCER’İN SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ayhan Tuncer, 25 Kasım tarihinde sosyal medya üzerinde korona virüse yakalandığını duyurmuştu.

Tuncer, o tarihte yaptığı paylaşımında, “Çok kıymetli arkadaşlarım, değerli dostlarım; 25 Kasım itibarıyla, baş ağrısı, yüksek ateş ve halsizliğe dayalı olarak yaptırdığım Covid-19 test sonucum pozitif çıkmış olup bugün itibariyle evde karantina sürecim başlamıştır.

Genel durumum şimdilik iyi olmakla birlikte, dostlarımızın dualarında her daim anılmak isteriz... Millet olarak en kısa zamanda bu illetten kurtulmayı Rabbim nasip etsin inşallah. Ayrıca şunu da tecrübeme dayalı olarak belirteyim ki; bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya en azından düşürmemeye çalışın, basit bir soğuk algınlığı ve cereyanda kalma bile bağışıklığınızı düşürmeye yetiyor ve sonuç kaçınılmaz oluyor” ifadelerine yer vererek, herkesi, maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarmıştı.

Korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından evde tedavisine devam İl Müdürü Tuncer’in durumu, karantinasının 11’inci gününde ağırlaştı.

Durumu ağırlaşan SGK  İl Müdürü Tuncer, Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Tuncer’in entübe edildiği öğrenildi. Elazığlıların sevdiği bir isim olan Tuncer’in sağlık durumu ciddiyetini korurken, sevenleri onun için dua istedi.

Medya Grubumuz olarak Tuncer’e ve tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 17:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT
MURAT - 10 ay Önce

cenabı Allah şifa versin,cenabı Allah sevdiklerine bağışlasın inşAllah

Ayhan
Ayhan - 10 ay Önce

Allah hayırlı şifalar versin inşAllah

hoca
hoca - 10 ay Önce

Böyle hasta halinin fotoğrafını yayınlamak yerine sağlıklı, işinin başındaki halinin fotoğrafını eklerseniz daha etik olur. Umarım bir an önce iyileşir ve sağlığına kavuşur. Geçmiş olsun dileklerimizle.

Nurettin barlaz
Nurettin barlaz @hoca - 10 ay Önce

Zaten hasta fotoğrafı degil bu basınnacıklmasınyaptıgı bir fotoğraf

S....
S.... - 10 ay Önce

Rabbim şifalar versin şafi ismi hürmetine

Mustafa
Mustafa - 10 ay Önce

Allah acil şifa versin inşAllah hakkında hayırlısını nasip etsin sevenlerine bağışlasın inşAllah

Abdullah pehlivan
Abdullah pehlivan - 10 ay Önce

Allah acil doğalar versin. Dualarımız seninle

Abdullah pehlivan
Abdullah pehlivan - 10 ay Önce

Acil sifalar versin rabbim

SIRADAKİ HABER

banner103