Sıla Kartal, GSİM Eren’i Ziyaret Etti

Milli Sporcu Sıla Kartal, İtalya’da düzenlenecek olan Gençlik Kick Boks Dünya Şampiyonası öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’i ziyaret etti.

Sıla Kartal, GSİM Eren’i Ziyaret Etti

Geçtiğimiz günlerde Kocaeli ilinde düzenlenen Türkiye Şampiyonasının ardından İstanbul’da düzenlenen Dünya Kupası Şampiyonalarında Ülkemizi ve Şehrimizi temsil ederek Şampiyon olan Sıla Kartal, Dünya Şampiyonası müsabakaları öncesinde desteklerinden dolayı Gençlik ve spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’i ziyaret ederek teşekkür etti.

“İTALYA’DAN BAŞARILARLA GELECEK”

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Sıla Kartal, Hedefleri doğrultusunda azimli ve dereceleri de gösteriyor ki branşında oldukça başarılı ve yetenekli bir kardeşimiz. Sıla elde ettiği başarılarla Milli takım ile birlikte İtalya’ya gidecek. Müsabaka öncesi de İl Müdürlüğümüz de ağırladık. Elazığ Kick Boks branşında öğrenciler yetiştirmiş Milli Takım da yer almış ve önemli derecelerle şehrimizin adını sıkça duyurmuştur. Hem Türkiye Şampiyonu hem de Dünya Kupası Şampiyonu olan Sıla Kartal ve Şahinkaya Spor Kulübü Antrenörü Cemal Bakır’a Dünya Şampiyonası yolunda başarılar diliyoruz. İnşallah İtalya’dan başarılarla gelecek” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2022, 19:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109