Şire Meydanı Esnafı Denetlendi

Korona Virüs ile mücadele kapsamında şehir genelinde denetim yapan ekiplerin bir kısmı, Şire Meydanı’nda hizmet veren işletmeleri denetledi. Ekipler, eksiklik gördükleri esnafları uyarırken; tedbirlere uyan esnaflara da teşekkür etti.

Şire Meydanı Esnafı Denetlendi

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ’da da ilgili birimlerin oluşturduğu 30 ekip, esnafları denetledi.

Denetim yapan ekiplerden biri de Ticaret İl Müdürü Bilal Öztürk, Tarım İl Müdürlüğü, Zabıta, Emniyet personeli ve Bakkallar Odası Başkanı Cebrail Top oldu.

Şire Meydanı’nda hizmet veren Esnafları ziyaret eden ekip, eksiklik gördükleri esnafları uyardı; tedbirlere riayet eden esnaflara da teşekkür etti.

TOP: VİRÜS İLE İLGİLİ DENETİMLER YAPILIYOR

Elazığ Bakkallar Odası Başkanı Cebrail Top, “Bugün Türkiye’de olduğu gibi İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu Bakanımızın genelgesi doğrultusunda ilimizde bu korona virüs ile ilgili denetimler yapılıyor. Özellikle esnaflarımızın bu konuda ben riayet ettiklerini görüyorum. Kurallara uyduklarını görüyorum. Kendilerine bu anlamda teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
NeyseNe
NeyseNe - 10 ay Önce

O ekiplerin gozu kor olmaya belki cagalari cocuklari vardir. Belediye die birsey kalmadi şu kaldiriimlara baksaniza hepsi istila edilmis. Belediyeden birak korkmayi kicina takan yok. Saldim cayira mevlam kayira yonetimi amator kulupler baskanligi yapmis belediye baskanini tebrik ediyorum bu iside gayet amatorce yaptigi icin.

.
. - 10 ay Önce

Elazığda tüm kurumların denetimleri haber sitelerinde yapılıyor. Siteye reklam vermeyi bırakın. Çıkın meydana denetiminizi yapın? Kaç kişiye ceza kesildi bu denetimde onu söyleyin? Show la denetim olmaz. Denetim sahada olur. Hangi kurum sahaya çıkmış denetim yapmış, ceza kesmiş?

Yorumlu Yorum
Yorumlu Yorum - 10 ay Önce

Şire meydanindaki garibim esnaftan ne istiyosunuz, gidin gazi caddesine abdullahpasa minibus duraklarinin oraya 20 kisiden 1 kisi takiyomu acaba

SIRADAKİ HABER

banner103