Sokağa Çıkma Kısıtlaması Tekrar Başladı

Koronavirüs ile mücadelede kapsamında Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da sokağa çıkma kısıtlaması saat 20.00 itibari ile başladı. Kısıtlama Pazartesi günü sabah saat 05.00’da sona erecek.

Sokağa Çıkma Kısıtlaması Tekrar Başladı

Koronavirüs salgınının yayılımını önlemek amacıyla başlatılan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması ikinci gününde Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da başladı.

Saat 20.00 itibariyle sokağa çıkma kısıtlaması tekrar başladı.

Yeni bir karar alınıncaya kadar hafta sonları belirtilen saatlerde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmaya devam edecek. Üretim, imalat ve tedarik zincirleri ve daha önce belirtilen mesleklerde çalışanlar bu kısıtlamadan muaf tutuldu.

PAZAR SABAH SAAT 05.00’DA SONA ERECEK

Bu doğrultuda ilk uygulama olarak 21 Kasım Cumartesi günü saat 20:00’den 22 Kasım Pazar günü saat 10:00’a kadar kısıtlama geçerli olmuştu.

Bu akşam saat 20.00 itibariyle başlayan kısıtlama Pazartesi günü sabah saat 05.00’a kadar devam edecek.

CEZA 3 BİN 186 TL

Alınan karar doğrultusunda, güvenlik güçlerinin ikazına rağmen sokakta bulunmaya devam edenlere 3 bin 186 TL para cezası kesilecek.

İkinci bir karar gelinceye kadar sokağa çıkma kısıtlamaları hafta sonları bu şekilde devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 19:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Berkecan
Berkecan - 9 ay Önce

Yiyosa uyma 3 bin tl

Tevvv
Tevvv - 9 ay Önce

Elazığ kurallara uyuyormuş. Ne uyması hele çıkın sokaklara bakın halen daha maske takmayı bilmeyen cahiller dolu. Kalabalıktan kaybolup gidiyorlar.

Kemal
Kemal - 9 ay Önce

Gardaş olan garibana oldu yetkiler de bunu okuyorsa duysun sesimi aylık ev kiram gelmiş işten çıkardılar iş yok memleket bitti bunalıma girdim cidden tek isteğim devletten siğortalı güzel bir napayım şimdi hırsızlık mı yapam sayın belediye başkanım

ağam
ağam @Kemal - 9 ay Önce

hırsızlık yapma bu Elazig dan git Akp nin etkin olmadığı ile her türlü yaşarsın barınırsın ise girersin

matedore
matedore - 9 ay Önce

Elazığı şehirden saymış Elazığ son haber

SIRADAKİ HABER

banner103