Sosyal Medyada Paylaşmak İçin Fotoğraf Çektirdikleri Silah Ateş Aldı 1 Kişi Hayatını Kaybetti

İzmit'te lise öğrencisi arkadaşları ile toplandıkları evde oynadıkları silahın ateş alması sonucu hayatını kaybetti. Olaydan önce çocukların sosyal medyada paylaşmak için silahla fotoğraf çektirdikleri ortaya çıktı.

Sosyal Medyada Paylaşmak İçin Fotoğraf Çektirdikleri Silah Ateş Aldı 1 Kişi Hayatını Kaybetti

İzmit'te, lise öğrencisi Batuhan Demirhan'ın (17) arkadaşının oynadığı silahın ateş alması sonucu yaşamını yitirdiği olaydan hemen önce, silahlarla birlikte çekildikleri fotoğraflar ortaya çıktı.

TABANCA BABASINA AİT

Kadıköy Mahallesi'nde oturan Batuhan Demirhan, dün arkadaşlarını evine ders çalışmaya çağırdı. Batuhan Demirhan babasına ait tabanca ile oynamaya başladı. Bir süre sonra T.K., Batuhan'dan tabancayı aldı. T.K.'nın oynadığı tabanca ateş aldı, kurşun Batuhan Demirhan'a isabet etti. Çağırılan ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Batuhan Demirhan, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. Arkadaşının ölümüne neden olan T.K. ise gözaltına alındı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMAK İÇİN POZ VERMİŞLER

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ederken, Batuhan'ın hayatını kaybetmeden hemen önce ellerinde silahlarla arkadaşlarının da yer aldığı fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğraflarda Batuhan'ın elinde tabanca, Batuhan'ı vuran arkadaşının elinde silah ve bir diğer arkadaşının elinde ise bıçak görüldü. Yine başka bir karede gençlerin ellerinde namluları birbirlerine doğrultulmuş silahlar görülüyor.

Batuhan Demirhan vurulmadan önce bu fotoğrafların çekildiği, gençlerin sosyal medya hesaplarında paylaşmak için bu pozları verdiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2019, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103