Süleyman Selmanoğlu, Aday Adaylığı Müracaatını Yaptı

Elazığ’da iki dönem belediye başkanlığı yapan Süleyman Selmanoğlu, AK Parti Genel Merkezi’ne Belediye Başkanlığı için yeniden aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Süleyman Selmanoğlu, Aday Adaylığı Müracaatını Yaptı

Elazığ’da  2004-2014 yılları arasında Elazığ Belediye Başkanlığı görevini yürüten Süleyman Selmanoğlu, Belediye Başkanlığı için yeniden aday adaylığı müracaatını yaptı.

Genel merkeze müracaatını yapan Selmanoğlu, iki dönem içerisinde şehrin gelişimi ve kalkınması için ellerinden geleni yaptıklarını ifade ederek, yeniden başkan seçilmesi halinde, şehir için en iyi şekilde çalışacağını söyledi.

SELMANOĞLU KİMDİR?

Ak Parti Genel Merkezi’ne müracaatını yapan Selmanoğlu, 1953 yılında Elazığ'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Elazığ'da tamamladı. Ankara Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Matematik Bölümünden 1977 yılında mezun oldu. Aynı yıl Elâzığ Ticaret ve Meslek Lisesine ataması yapılarak öğretmenlik görevine başladı.

Aynı okulda; 1980-1995 yılları arasında aralıksız olarak 15 yıl müdür olarak görev yaptı. 1996-1997'de Elâzığ il Millî Eğitim Müdürlüğü'ne atandı. 1998 yılında Ticaret Meslek Lisesi Müdürlüğü'ne döndü. 28 Nisan 2004'te yapılan yerel seçimlerde Belediye Başkanı adaylığı için bu görevinden istifa etti.

İki dönem Elazığ’da Belediye Başkanlığı yapan Süleyman Selmanoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 18:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 2 yıl Önce

BAŞKANIM HAYIRLI UGURLU OLSUN.ŞİMDİDEN CANI GÖNÜLDEN BAŞARILAR DİLERİM.SAYGILARIMLA ELLERİNDEN ÖPERİM.ALLAHA EMANET OLASIN.

Fehmi Metin
Fehmi Metin - 2 yıl Önce

Allah'ına kurban başkanım çok özledik

Mersal
Mersal - 2 yıl Önce

MUHTESEM SULEYMAN

Sabur Köse
Sabur Köse - 2 yıl Önce

Kültür Park yeni belediye binası ve Tarihin en başarılı Elazığspor'unu bize yaşatan büyük değer devlet adamı milliyetçi kişilik SÜLEYMAN SELMANOĞLU

taner
taner @Sabur Köse - 2 yıl Önce

yeni belediyesi ne büyük hizmet ama.arkadaş yeni belediye binası bir hizmet mi bunun için seviniyorsunuz aşın kendinizi artık

Mert
Mert @Sabur Köse - 2 yıl Önce

Yeni Adalet Sarayı, Yeni Belediye Binası ve Yeni Valilik Binası yapılmasından dolayı son derece mutlu olan bir halkımızın olması çok güzel. :-)

hasan
hasan @Sabur Köse - 2 yıl Önce

tabi canım harput kalesinide yapmıştı

Mert
Mert - 2 yıl Önce

Harika! Haydi Elazığ, şimdi şahlanma vaktidir(!) :-)

Mert
Mert @Mert - 2 yıl Önce

İroni yapmıştım, ciddi değildim. :-)

Nahit
Nahit - 2 yıl Önce

Bence İstanbulda kalması daha iyi Elazığ da şimdiki kadar olmasa da çok kötü Belediye Başkanlığı yapmıştı.

Cezmi
Cezmi @Nahit - 2 yıl Önce

Bence de İstanbul dan gelmemesi iyi olur.

mehmet
mehmet - 2 yıl Önce

aday adaylarını bile gördükçe AKPARTİ nin elazığ da çoook da umutlu olmamalı..

mehmet 2
mehmet 2 - 2 yıl Önce

yapılan kamu binalarını hizmet zannedenler; mütaahitlerden büyük devlet adamı yok derlerse şaşırmayın..aynı mantık çünkü,


SIRADAKİ HABER

banner103