Tarım ve Orman Bakanlığı'nın Elazığ'daki Çalışmaları Görüşüldü

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Hadi Tunç ve AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Tolga Ağar ile AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile Elazığ’da yürütülen projelerle ilgili toplantı yaptı.

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın Elazığ'daki Çalışmaları Görüşüldü

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Elazığ’da yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili toplantı yapıldı.

DSİ Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı hemşerimiz Hadi Tunç ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım katıldı.

Toplantıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Yardımcısı Hadi Tunç, “DSİ Genel Müdürlüğümüzde, Elazığ Milletvekillerimiz Sn. Metin Bulut, Zülfü Tolga Ağar ve AK Parti İl Başkanı Sn. Şerafettin Yıldırım ve çalışma arkadaşlarımızla beraber Elazığ’da yürüttüğümüz projeleri ve gelecekte yapmayı planladığımız çalışmaları değerlendirdik” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat
Nihat - 8 ay Önce

Her nekadar Şoşor Deresi şor olup hala ıslahı tamamlanamadıysa da, Kuzova da 1 etap bile senelerce sürünsede, kesme konusunda Şahin yenisini yapma konusunda karga gibi davranılıp Uluova sulaması yılan hikayesine dönsede, son dönemlerde Hadi Bey ve Yeni DSİ Bölge Müdürü gayretleriyle bir kıprdama görülüyor. Karayolları Malatya ve Bingöle çalışırken Elazığ ve Tunceli de çalışması yok, Karayolları 8 yıldır Elazığ da iş yapmıyor .Birde oraya bir el atsalar bari

ahmet çelik
ahmet çelik - 8 ay Önce

hadi bey maşAllah çok aktif bu aralar.

Burak
Burak - 8 ay Önce

İçme suyu ne oldu yıl 2021 oldu...insanlar karaçalı kuyruğunda gerçekten üç tarafı su olan bu memeleketin insanlarına üzülüyorum

SIRADAKİ HABER

banner103