TEMA Vakfı Elazığ’da Faaliyetlerine Devam Ediyor

TEMA Vakfı Elazığ Merkez İlçe Sorumlusu Aylin Kaya ve Palu İlçe Sorumlusu Yusuf Boyraz göreve başladı.

TEMA Vakfı Elazığ’da Faaliyetlerine Devam Ediyor

Göreve başlayan TEMA Vakfı Elazığ Merkez İlçe Sorumlusu Aylin Kaya, TEMA Vakfı’nı temsil etmekten büyük bir gurur duyduğunu belirtti.

KAYA: ÇALIŞMALARI GÖNÜLLÜ EKİBİMLE BİRLİKTE SÜRDÜRECEĞİZ

TEMA Vakfı Elazığ Merkez İlçe Sorumlusu Aylin Kaya Yol, “Bugün ülke genelinde 900 bini aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nı ilçemizde temsil etmek benim için büyük bir mutluluk. Bu büyük sorumluluk ile ilçemizin, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıklarının korunmasına dair bilinci geliştirmek için tüm çalışmaları gönüllü ekibimle birlikte sürdüreceğiz. İl Temsilciliği ekibimizi destekleyerek, onlarla birlikte çalışmalarımızı daha güçlü sürdüreceğiz. Bu kapsamda öncelikle, Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA, Genç TEMA ve Mezun TEMA gruplarını oluşturarak gönüllü sayımızı artırmayı ve ilçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirmek için her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Bu sebeple kalbi doğa için atan herkesi TEMA Vakfı gönüllüsü olmaya çağırıyoruz” dedi.

Gücünü Türkiye’nin dört bir yanındaki gönüllülerinden alan TEMA Vakfı, Elazığ’ın Palu İlçesinde de çalışmalarına başladı. Palu İlçe Sorumlusu olarak göreve başlayan Yılmaz Boyraz TEMA Vakfı’nı temsil etmekten büyük bir gurur duyduğunu belirtti.

BOYRAZ: TEMA VAKFI GÖNÜLLÜSÜ OLMAYA ÇAĞIRIYORUZ

Boyraz açıklamasında, “Bugün ülke genelinde 900 bini aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nı ilçemizde temsil etmek benim için büyük bir mutluluk. Bu büyük sorumluluk ile ilçemizin, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıklarının korunmasına dair bilinci geliştirmek üzere gönüllü ekibimle birlikte var gücümüzle çalışacağız. İl Temsilciliği ekibimizi destekleyerek, onlarla birlikte çalışmalarımızı daha güçlü sürdüreceğiz. Bu kapsamda öncelikle, Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA, Genç TEMA ve Mezun TEMA gruplarını oluşturarak gönüllü sayımızı artırmayı ve ilçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirmek için her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Bu sebeple kalbi doğa için atan herkesi TEMA Vakfı gönüllüsü olmaya çağırıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109