Temizlik Kampanyası Nedeniyle Kanal Fırat'a Plaket Verildi

​​​​​​​Kanal Fırat Televizyonu ve “Elazığ Son Haber” haber sitesinin “Daha Temiz Bir Elazığ İçin Temizliği Seçin” sloganıyla başlattığı temizlik kampanyasına plaket geldi. Bilge Organizasyon tarafından şehirde farkındalık oluşturan proje nedeniyle Kanal Fırat ekibine plaket takdim edildi.

Temizlik Kampanyası Nedeniyle Kanal Fırat'a Plaket Verildi

Şehir genelinde farkındalık oluşturmak amacıyla Kanal Fırat Televizyonu ve “Elazığ Son Haber” haber sitesi tarafından “Daha Temiz Bir Elazığ İçin Temizliği Seçin” sloganıyla başlatılan temizlik kampanyası kapsamında; Hazar Gölü çevresi, Harput Buzluk Mağaraları ve çevresi ile Hüseynik Mahallesi’nde temizlik çalışması yapılmıştı.

Kanal Fırat ve “Elazığ Son Haber” ekipleri tarafından bu bölgeler tek tek temizlenmiş ve çöpler toplanmıştı.

Hüseynik Mahallesi’ndeki çöp toplama kampanyasına Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da katılmış ve Kanal Fırat’ın kampanyasından övgüyle bahsetmişti.

Diğer bir çok şehre de örnek olan temizlik kampanyası nedeniyle Bilgi Organizasyon tarafından Kanal Fırat Televizyonu’na plaket takdim edildi.

BİLGE: KANAL FIRAT’IN SORUMLU MEDYA ANLAYIŞINI TEBRİK EDİYORUZ

Bilge Organizasyon Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Bilge, “Kanal Fırat ekibinin Elazığ için yaptığı hizmetleri tebrik ederiz. Yaz aylarında bir temizlik kampanyası başlatmıştı. Bunu takdirle karşılıyoruz. Bu şehir için öncü oldu. Diğer şehirlerde de fitili ateşledi. Diğer şehirlerde de temizlik kampanyasına vesile oldu. Özellikle Kanal Fırat’ın sorumlu medya anlayışı içinde temizlik konusunda gösterdikleri hassasiyetten dolayı kendilerine ekip olarak plaket verdik. Tebrik ederiz, başarılarının devamını dileriz” dedi.

DİLAVER: SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİYLE DE ŞEHRİMİZİN YANINDAYIZ

Kanal Fırat Haber Spikeri ve Elazığ Son Haber Haber Müdürü Furkan Dilaver ise plaketlerinden dolayı teşekkür ederek, “Elazığ’ın daha temiz bir şehir olması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Sadece haberlerle değil, sosyal sorumluluk projeleriyle de şehrimizin her zaman yanındayız. Tüm yöneticilerimize ve ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 18:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fevzi Öner
Fevzi Öner - 13 ay Önce

Cami hutbelerinde temizlik konusu en az ayda bir kere hatırlatılamaz mı.Her cuma para toplama işi hatırlatıldığı gibi.

SIRADAKİ HABER

banner7