Tenis Hakemlik Kursu Elazığ’da Yapılacak

Türkiye Tenis Federasyonu faaliyet programında yer alan Çizgi ve Gözlemci Hakemlik kurs programı İl Gençlik Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.

Tenis Hakemlik Kursu Elazığ’da Yapılacak

Normal programda Nisan ayında gerçekleştirilmesi planlanan hakemlik kursu pandemi dolayısıyla ertelenmişti.

 Bu sebeple Elazığ başta olmak üzere Bingöl Malatya Diyarbakır Gaziantep ve Tunceli illerinde gelen katılımcılarla 2-3-4 Temmuz tarihlerinde Çok Amaçlı Spor Merkezi Eğitim salonunda ve Tenis Kortlarımızda gerçekleştiriliyor.

Kurs sonucunda yapılacak sınavla Tenis Federasyonu yeni hakemlerini bünyesine katmış olacak.

EREN: İLİMİZDE YAPILMASI GÜZEL BİR İSABET OLDU

İl Müdürü Abdulsamet Eren, “ Öncellikle civar illerden şehrimize gelen misafirlerimize hoş geldiniz diyorum, bakım-onarım çalışmalarını başlattığımız kaçık Tenis Kortlarımız ve yine yapmayı planladığımız Kapalı Kortumuz ile inşallah müsabakalara ve antrenmanlara hazır hale getirmiş olacağız. Bu vesile ile de hakemlik kurslarının ilimizde yapılması güzel bir isabet oldu. Turnuvalar Bölge Maçları ve Final müsabakaları gibi önemli organizasyonlara ev sahipliği yapmış olacağız. Farklı branşlarda farklı hakemlik veya antrenörlük kurslarını takip ediyoruz, şehrimize katacağımız her bir değer için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. dedi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2021, 12:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
elazığlı düko
elazığlı düko - 1 yıl Önce

Şehrimizi böyle galgondıralım işte helal olsun emeği geçenlere

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109