Tetiş Yapı Elazığspor – Kırklarelispor Karşılaşmasının Ardından Açıklama Yapıldı

Elazığspor‘da Kırklarelispor karşısında alınan yenilginin faturası maçın hakemine kesildi. Başkan Selçuk Öztürk, iyi mücadele ettiklerini ancak maçın hakemin geçemediklerini belirtti. Teknik Direktör Orhan Kaynak da, maçın hakeminin çok kötü bir yönetim gösterdiğini ve haksız yere kartlarla cezalandırdığını ifade etti.

Tetiş Yapı Elazığspor – Kırklarelispor Karşılaşmasının Ardından Açıklama Yapıldı

Elazığspor‘da Kırklarelispor karşısında alınan bir sıfırlık yenilginin faturası maçın hakemine kesildi

Şanlıurfa bölgesi klasman hakemi Erhan Kutlu’nun çok kötü bir yönetim göstererek ortamı gerdin sabahta sonunda Elazığspor’u bir sıfır mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Kanal Fırat Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Başkan Selçuk Öztürk oyuncularının maç boyunca iyi mücadele ettiklerini ancak maçın hakemini geçemediklerini ifade etti.

ÖZTÜRK: ÇOCUKLARIMIZIN SAHADA VERDİĞİ MÜCADELE ORTADA

Başkan Öztürk, “3 net pozisyonumuz ilk yarıda var. Birkaç tane ikinci yarıda var. Ankara Bölgesinden geliyorlar, sitem ettik. Urfa bölgesinden geldi daha kötüydü hakem. Biz bir şey istemiyoruz. Urfalı gelsin, Erzurumlu gelsin bizi tutsun demiyoruz. Adil davranılsın. Bugüne kadar 10. Maçımız. Bir Etimesgut maçındaki hakem iyiydi. Allah rızası için adaletli yönetti. Daha da görmedim. Emek hırsızları bunlar. Yazık günah. Çocuklarımızın sahada verdiği mücadele ortada. 90 dakika biz oynuyoruz. Gerçekten çocuklarımız da üzülüyor" diye konuştu.

Elazığspor teknik direktörü Orhan Kaynak, maçın hakeminin çok kötü bir yönetim gösterdiğini ve haksız yere kartlarla cezalandırdığını belirtti.

KAYNAK: HAKEM MAÇI ADAMLARIN OYNAMASI GİBİ İZİN VERDİ

Teknik Direktör Kaynak, “Oyuncuları çok tahrik etti. Hakem buna izin erdi. Bizim oyuncular bu defa tahrik oldu. Bütün oyuncularımız tahrik oldu. Ağızlarından küfürlü laflar çıkıyordu. Mağlupsun, maçı çevirmeye çalışıyorsun ama yapılanlara karşı hakemlerden uyarı yok. Yapmazsan sarı kartta vermezsin. Maçın sonu da böyle oldu. Bize yakışmadı. Kazanacağımıza inanıyorduk. Böyle bir olayla karşılaşınca hakem faktörü olunca inanılmaz bir tepki oldu. Oyunu çok kesti. Her şeye izin verdi. Karşı takımın hocaları maçı yönetseydi bu kadar olmazdı maç. Her şeye rağmen puan alabilirdik. Mağlup olmamalıydık. Üzgünüz. Hakem maçı adamların oynaması gibi izin verdi. Biz hızlandırmaya çalışıyoruz. O durduruyor. Adam yere yatıyor, hakem başında bekliyor. Sedye çağırıp çıkartması lazımken” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 19:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper
Alper - 8 ay Önce

3 gün önce dedik ki Maç maç uçup kacmayalim,ne oldu,yine evinde yenildin.Tarsusun sonucunun da bir önemi kalmadı.Bu iş buraya kadar,artık takımı düşmekten kimse kurtaramaz.Mac sonucu yenilmissin,hala laklaka ,ego tatmini.Canimiz Elazıgsporumuza Gerçekten çooook yazık oldu.Sebep olanlar kahrolun emi.

Bingölspor
Bingölspor - 8 ay Önce

Bu başkan futboldan anlıyorsa bende ronaldoyum

Gakgom
Gakgom @Bingölspor - 8 ay Önce

Haklısın gardaşım ,en iyi paradan anlar keyfinden yapmıyor ...

Sadece bahane
Sadece bahane - 8 ay Önce

Galibiyette mukemmeliz, maglubiyette bahane cok. Maci misli den seyrettik. Elazig top mu oynadi bugun. Pozisyon yok, bloklar arasi iletisim sifir, oyun kuramiyorsun sonra hakemdi
Lutfen gercekci olalim hatalarimizi gorelim

Sararan Yapraklar
Sararan Yapraklar - 8 ay Önce

Selçuk Öztürk bu kulübü yedi bitirdi,kalan kırıntıları yemenin peşinde şimdi.Yazık bu şehre ki bu adamı kapı önüne koyamıyor.

ERDEM
ERDEM - 8 ay Önce

MAÇI MİSLİDE İZLEDİM HAKEMLİK HİÇ BİR ŞEY YOK YENİNCE HİÇ BİR ŞEY YOK MAĞLUP OLDUMU FUTBOLCULAR HOCALAR SUÇLU HAKEMLER SUÇLU GOL VARDI HAKEMİ VERMEDİ PENALTIN VARDI HAKEMI VERMEDİ NE BU ÇAMUR AT İZİ KALSIN NE KADAR KOLAY MAĞLUP OLDUMU SUÇU BİR YERLERDE ARAMAK HAKEMLİK SONUÇU ETKİ YAPACAK BİR ŞEY VARSA BİZDE TEPKİ VERELİM AMA ÖYLE ÇAMUR AT İZİ KALSIN MAĞLUP OLDU BİR YERLERE FATURAYI KESMEK DE BU NERDEN ÇIKTI

Hasan
Hasan - 8 ay Önce

Yahu anlamıyorum yeniliyorsun hakemi suçluyorsunuz kazanınca hakem mükemmel yöneti diyorsunuz biraz gerçekçi olun sizler galibiyeti haketmediniz

Harputlu
Harputlu - 8 ay Önce

Alacaklarını kurtarma derdinde ...herkes herkesi iyi tanıyor,memleket küçük yer ..RABBİM sorsun inşAllah ...

Serdar
Serdar - 8 ay Önce

Selçuk Cengiz, neden maske takmamış TFF görse ceza yazar dimi ama


SIRADAKİ HABER

banner103