TOKİ Konutlarının Su Sorununu Elazığ Belediyesi Çözüyor

TOKİ tarafından Güney Çevre Yolu üzerinde yapılan konutların içme suyu sorunu Elazığ Belediyesi tarafından çözülüyor.

TOKİ Konutlarının Su Sorununu Elazığ Belediyesi Çözüyor

Elazığ Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerince başlatılan çalışma kapsamında, TOKİ tarafından Güney Çevre Yolu üzerindeki Bizmişen mevkisinde emekliler için inşa edilen konutlara su temini sağlanacak.

Bu kapsamda toplu konutların bulunduğu alan ile Hilalkent su deposu bağlantısını sağlayan Güney Çevre Yolundaki geçiş için yönlendirilebilir yatay delgi çalışmalarına başlandı.

Yaklaşık 7 kilometrelik hat üzerinde başlatılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Hilalkent su deposu ile TOKİ konutları arasında bağlantı tamamlanarak, su temini sağlanmış olacak. Çalışmaların tamamlanmasının ardından vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz su verilebilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 11 ay Önce

Belediyecilik nasıl olur, şehirler, alt yapı ve imar nasıl oluşturulur, şu YouTube videosunu izleyerek görebilirsiniz (Adresi kopyalayıp, tarayıcınıza yapıştırın ya da YouTube'ye 'Filmlerdeki Amerikan mahalleleri böyle yapılıyor - Amerika Vlog #104' yazıp, 1:44 dakikadan itibaren izleyin): https://youtu.be/ekNAfONi91o?t=104 Dikkat edin, Amerika sizi kıskanmasın. :-)

mehmet
mehmet - 11 ay Önce

tebrikler... Allah sizi bildiği gibi yapsın. nerde görülmüş böyle belediyecilik? önce binayı yap, mahalleyi oluştur, sonra su, elektrik,yol... alt yapıyı yap. lanet olsun sizin belediyecilik anlayışınıza..

Mert
Mert @mehmet - 11 ay Önce

Mehmet Bey, Amerika'da görülmüş. Bakınız: https://youtu.be/ekNAfONi91o?t=104

ELAZIĞ SON HABER LÜTFEN
ELAZIĞ SON HABER LÜTFEN - 11 ay Önce

elazıği son haber yetkilileri lütfen bize yardım edin bu evler çoktandır btmiş kirada oturuyoruz 60 ından sonra bi ev çıktı onunda burnumuzdan getirdiler ev sahibi çıkın diyip duruyor evler ise teslim edilmiyor lütfen bu konuya bir el atın.

mehmet 2
mehmet 2 - 11 ay Önce

çaydaçıra daki 1. ve 2 etap tokilerin hali içler acısı. belediyecilik hizmetleri tek kelime ile SIFIR. (yapılalı neredeyse 10 yıl olacak). Allah yeni tokizelere ve elazığ belediye zedelerin yardımcısı olsun.

EMRE CAN
EMRE CAN - 11 ay Önce

1,5 YILDIR EVLER BİTMİŞ,İNSANLARIMIZ MAĞDUR EVLERİNE GÖÇEMİYOR YAZIKLAR OLSUN YAZIKLAR.

HAKAN YILDIRIM
HAKAN YILDIRIM - 11 ay Önce

BİZMİŞEN TOKİ ETAPLARI 1,5 YILDIR BİTMİŞ EVLER HAK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLMİYOR ELAZIĞ TOKİ ZATEN ALLAH A EMANET İLGİLENEN YOK BİLGİSİZ İNSANLARI KOYMUŞLAR ORAYA BU EMEKLİ İNSANLAR MAĞDUR ASIL HABER BUDUR SAYIN ADMIN LÜTFEN BU KONUYA ALLAH RIZASI İÇİN SİZ EL ATIN HAK SAHİPLERİ MAĞDUR EDİLDİ ORDA VE HALEN DEVAM EDİYOR BU MAĞDURİYET.

YARDIM EDİN
YARDIM EDİN - 11 ay Önce

ÇOK DEĞERLİ ELAZIĞ SON HABER YÖNETİCİLERİ BAKIN BURDA İNSANLAR MAĞDUR EDİLİYOR BU KONUYU BİR HABERLERE ÇIKARIN GAZETECİLİK BU DEĞİLMİDİR İNSANLARA YARDIM EDİN

EMEKLİ
EMEKLİ - 11 ay Önce

EMEKLİ DERNEĞİ DENEN BİR YER VAR EMEKLİNİN DERDİNİ ÇÖZMÜYOR BU İŞLEDE İLGİLENMİYOR YAZIK DEĞİLMİ BİZE HAKKIM VARSA HARAM OLSUN.


SIRADAKİ HABER

banner7