banner83

Toraman’dan Haksız Kazanç İddialarına Cevap

Elazığ Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman, okul servis şoförlerinin haksız kazanç sağladığı iddialarına cevap verdi. Servis şoförlerinin gerekli hassasiyeti gösterdiğini ifade eden toraman, haksız kazanç sağlanmadığını kaydetti.

Toraman’dan Haksız Kazanç İddialarına Cevap

Elazığ’da yaşanan 6.8’lik depremin ardından okulların 24 Şubat’ta açılmasıyla bazı servis şoförlerinin haksız kazanç sağladığına dair şikayetlere Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman cevap verdi.

Eğitim Öğretim yılı başında servis fiyatlarının belirlendiğini anımsatarak, servis şoförlerinin gerekli hassasiyetleri gösterdiğini ifade etti.

Toraman, hafta sonları da okullarda eğitim verileceğini ve servislerin işlerine devam edeceklerini ifade eden Toraman, haksız kazanç sağlanmadığını kaydetti.

TORAMAN: TEK TEK HERKESİ BİLGİLENDİRECEĞİM

Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman, “Olayları abartıp büyütmenin mantığı yok ama şuan tamamıyla 180 gün eğitim öğretim süresini dolduracaklar yani. Bu konu ile ilgili velilerimden istirham ediyorum ne olursunuz olayları fazla abartmayın fazla yaymamanın bir mantığı yok ama haksız kazanç da yok. Tek tek herkese bilgilendirme vereceğim.” diye ifade etti.

Toraman, depremden sonra bazı nakliye firmalarının yüksek ücret aldığına dair söylemler için de konuştu

Şevket Toraman, depremden sonra ihtiyaç sahiplerine yardım götürülmesine destek olan servis şoförlerine de teşekkür etti.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunus
Yunus - 1 ay Önce

Başkan yanlış bilgi veriyor. Aksadan elektrik doğalgaz indirimi istiyoruz ama bizim adamımız bize yanlış yapıyor. Şubatta 3 hafta okul yoktu. Bir haftası Nisan'da telafi edilecek. Geriye 2 hafta kaldı. Biz zaten ücretleri peşin veriyoruz. Yani Şubat taksidi Ocak 15 te ödenmışti. Okullar uzatılacak deniyor. Sayın Bakan Elazığ'a geldiğinde okulların uzatılmayacağını söyledi. Eğer Elazığ esnafı kendi hemşehrilerine yanlış yaparsa karşılığını mutlaka görür. Sonra çıkıp Elazığ bize sahip çıkmıyor diye ağlarlar. Başkan yanlış yapma. Bir aylık ücret seni iflas ettirmez. Ama yanlış yaparsan kat be kat zarar edersin. Kanal Fırat aksaya yükleneceği ne Şevket toramana yüklen arkandayız.

Galip öztürk
Galip öztürk - 1 ay Önce

Senin gibi birinden de böyle bir açıklama beklenirdi. Bu şehrin her köşesi parsellenmiş. O kadar oda secimi yapıldı hemen hepsinin başkanı aynı kaldı şehir de her şey güllük gülüstanlık olduğu için miydi? Hiç sanmıyorum

ali çelik
ali çelik - 1 ay Önce

herkesin hakkını savunacak birisi var bir tek mağdur olan vatandaşın hakkını savunacak kimse yok . olayı abartma yaymanın anlamı yokmuş sen o elindeki fiyat listesini uygula bakayım kaç tane öğrenci kalıyor serviste kimse vermez çocuğunu servise kendisi götürür . hafta sonu da eğitim verilecekse kesinlik kazanırsa ücreti ödenir çıkmışsın masal anlatıp duruyorsun başkan.

arkadas
arkadas - 1 ay Önce

VAH MEMLEKETİM VAHHH...NE HALE GELMİŞSİN..BU DEPREMDEN SONRA ELAZIĞ INSANI YARDIMSEVERDİR MİSAFİRPERVERDİR DELİKANLIDIR GAKKODUR ....DESELER İNANMAM ARTIK. MEGER NE KADAR ÇOK DEĞERLERİMİZİ KAYBETMİŞİZ...VELHASIL BİZ BİRBİRİMİZİ YEMEYE DEVAM EDELİM

Fikri
Fikri - 1 ay Önce

Arkadaşım bilginiz yoksa niteliğiyim müdürlügünden bilgi alabilirsiniz hafta sonu CUMARTESİ günleri nisan ve mayıs ayı bizler çalışacağız bizim magduryetimizi kim karşılayacak deprem sizi vurmadı bizimde arkadaşlarımızınsa evleri yıkılmış en az bizlerde sizin kadar mağdur olduk yorum yaparken sağlıklı bilgiye sahip olun lütfen

gakkom
gakkom @Fikri - 1 ay Önce

toplamda en fazla 8 gün gideceksiniz.geriye kalan 13 gün benzinmi harcadın parasını tam alıyorsun

sahipsiz
sahipsiz - 1 ay Önce

sahipsiz diyecem ama yok biz çok bencilizz.sadece kendimizi düşünürüz ondan dolayı ELAZIĞ;Bingöl ve Malatyanın yanında köy gibi kaldı.de hadi gidek kına yakak

SIRADAKİ HABER

banner7

banner47