Trafiği Tehlikeye Sokan Rögar Kapakları Yol Seviyesine Getiriliyor

Elazığ Belediyesi bu defada zemin seviyesi ile gösterdiği farklılık nedeniyle trafiği tehlikeye atan rögar kapaklarını yol seviyesine getirmek için kolları sıvadı.

Trafiği Tehlikeye Sokan Rögar Kapakları Yol Seviyesine Getiriliyor

Şehrin trafik konforuna katkıda bulunmak amacıyla çalışmalarını kesintisiz sürdüren Elazığ Belediyesi, kanalizasyon ve yağmur suyu bacalarının yol seviyesinden düşük veya yüksek olmasından kaynaklanan sorunlara çözüm amacıyla yeni bir çalışma başlattı.

Trafikte yaşanan muhtemel sorunların önüne geçmek amacıyla başlatılan çalışmayla ana arterler başta olmak üzere bulvar ve cadde üzerindeki rögar kapakları yol seviyesine getiriliyor.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü araç parkına dahil edilen Dairesel Asfalt Kesme makinesi ile mevcut rögar kapaklarının bulunduğu alan dairesel olarak kesilerek, kapaklar yol seviyesine göre monte ediliyor.

Ekiplerin ana arterlerde başlattığı çalışmalar, şehir genelinde gerçekleştirilecek.

banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
NeyseNe
NeyseNe - 5 ay Önce

E bizahmet yapsinlar. Hatta onun yol seviyesinin ustunde veya altinda yapilmasini görmezden gelen mühendisi kadin erkek ayirmayan birinin eline versinler dee hakkimizi alsin ondan.

Mehmet
Mehmet - 5 ay Önce

Tam türk işi olmuş. Baştan doğru yapılsa da asfaltta yama olmasa olmuyor sanki..

erkan kılıç
erkan kılıç - 5 ay Önce

motorla rögar kapaklarının içine düşe düşe bel fıtığı olduk.Çoktan yapılması gereken bir uygulama

Burak
Burak - 5 ay Önce

Gerçekten bu çok güzel

erdiii
erdiii - 5 ay Önce

Avrupa bunu su dolu bardak deneyiyle yapıyor.Üstünden geçen arabanın içinde yer alan dolu su bardağında herhangi bir titreşim olmuyordu.Desenize biz de Avrupalı olacağız!!!

SIRADAKİ HABER

banner7