Tuhafiyeciler Odası’ndan İlaçlama ve Dezenfekte Protokolü

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası ve ilimizde faaliyet gösteren bir ilaçlama ve dezenfekte firmasıyla indirim protokolü imzalandı.

Tuhafiyeciler Odası’ndan İlaçlama ve Dezenfekte Protokolü

İndirim protokolünü Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Alfa İlaçlama ve Çevre Sağlığı Sahibi Mehmet Alpan tarafından imzalandı

PROTOKOLLE ESNAFA YÜZDE 20 İNDİRİM

Protokol sonrası açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş; “Pandemi sürecinde dezenfekte ve ilaçlamanın çok önemli olduğunu vurgulayarak protokolün iki tarafa hayırlı olmasını diledi.

ULAŞ: İKİ TARAFA DA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Başkan Ulaş; “İlimizin önemli işletmeleri arasında yer alan Alfa İlaçlama ve Çevre Sağlığı ile indirim protokolü imzaladık. Pandemi döneminde ilaçlama ve dezenfektenin önemi arttı. Bizlerde esnafımız kaliteli ve daha uygun hizmet almaları için protokol imzaladık. Mehmet Alpan kardeşimiz ve ekibi bundan sonra esnaflarımıza daha kaliteli ve uygun hizmet verecekler. Protokolün iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum”.

ALPAN: DESTEKLERİNDEN DOLAYI MİTAT BAŞKANA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Firma sahibi Mehmet Alpan’da, “Öncelikle bizlere her zaman destek olan Mitat Başkanımıza teşekkür ediyorum. Kendisi esnafı için gece gündüz duramadan çalışıyor. Biz firma olarak uzun yıllardır bölgemize hizmet veriyoruz. Pandemi sürecinde esnaflarımıza destek olmak için firma olarak çalışmalarımızda indirim uyguladık. Protokol esnaflarımıza ve firmamıza hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
.......
....... - 2 hafta Önce

Mitat tam bi kumbarasın millet siftahsız dükkan kapatıyor, sen ilaçlama peşindesin.

SIRADAKİ HABER

banner103