Tunceli’de Vefa Sosyal Destek Grubu Çiçekli Kahvaltı Servisi Dağıtıyor

Tunceli Valisi Tuncay Sonel koronavirüs sürecinde yaşlılarımıza hizmeti en üst seviyeye çıkardı. Tunceli’de de 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanlar için Tunceli Valiliği tarafından kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu dağıtılan kahvaltı tabaklarını çiçeklerle süsleyerek gönüllere dokundu.

Tunceli’de Vefa Sosyal Destek Grubu Çiçekli Kahvaltı Servisi Dağıtıyor

Göreve geldiği günden beri yaptığı hizmetlerle Tuncelili vatandaşların gönlüne taht kuran Tunceli Valisi Tuncay Sonel, koronavirüs sürecinde de yaptığı hizmetlerle ile kamu oyunun taktirini toplamaya devam ediyor.

Ülke genelinde olduğu gibi Tunceli'de de valilik koordinesinde “Vefa Sosyal Destek Grubu” gelen talepleri karşılamaya devam ediyor.

Gelen taleplerin yanı sıra, ekipler 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunup yanında yakınları olmayanlara günlük kahvaltı servisi yapıyor.

Kahvaltı servisinde hizmeti zirveye çıkarıp her türlü detayı düşünen ekipler, çiçeklerle süsledikleri servisi belirlenen vatandaşlara ulaştırarak gönüllerine dokunuyor.

Vefa Sosyal Destek Grubunun çalışmalarını aralıksız düzenli bir şekilde yaptığını belirten Vali Tuncay Sonel'de, “ 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan vatandaşlarımıza özel olarak hazırlanan çiçeklerle süslenmiş kahvaltıları Vefa Sosyal Destek Gruplarında görev alan arkadaşlarımız tarafından evlerine bırakılmaya devam ediyor" dedi.

VİDEO:

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2020, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103