TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU O KATİL ELAZIĞ’A GETİRİLDİ

Ordu'da, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi 3'üncü sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Ceren Özdemir’i, evinin bulunduğu binanın girişinde bıçaklayarak öldüren, yakalandıktan sonra tutuklanan Özgür Arduç, dünkü mahkeme kararının ardından, akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi. Tutuklu bulunduğu Van Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nden cezaevi aracı ve yoğun güvenlik önlemleriyle Elazığ’a getirilen katil zanlısı Arduç, burada cezai ehliyetini engelleyecek düzeyde bir akıl hastalığı olup olmadığıyla ilgili muayeneden geçirildi.

TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU O KATİL ELAZIĞ’A GETİRİLDİ

Ordu 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın pazartesi günü yapılan ilk duruşmasında cinayet sanığı Arduç, ifadesi sırasında akıl hastası olduğunu, öldürme hissinin kendi kontrolünde olmadığını, cezaevinden çıkarsa yine cinayet işleyeceğini, tedavi edilmek istediğini söyledi.

Mahkeme katil zanlısı Arduç’un beyanı üzerine, akıl sağlığının tespit edilmesi gerektiği görüşüyle ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden rapor talep edilmesine karar verdi.

CEREN ÖZDEMİR

ELAZIĞ RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ’NE SEVK EDİLDİ

Özgür Arduç, dünkü bu mahkeme kararının ardından, akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi.

AKIL HASTALIĞI OLUP OLMADIĞIYLA İLGİLİ MUAYENEDEN GEÇİRİLDİ

Tutuklu bulunduğu Van Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nden sabah saatlerinde cezaevi aracı ve yoğun güvenlik önlemleriyle Elazığ’a getirilen katil zanlısı Arduç, burada cezai ehliyetini engelleyecek düzeyde bir akıl hastalığı olup olmadığıyla ilgili muayeneden geçirildi.

ÖZGÜR ARDUÇ

Kaynak: Milliyet Haber

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 14:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
kartal 23
kartal 23 - 1 yıl Önce

imha edin nefes almasi bile gunah bu ibnenin

Vedat Yılmaz
Vedat Yılmaz - 1 yıl Önce

Asıl gitsin bu şerefsizleri. Neyin muayenesini yapıyorsunuz hala.

Elazığlı
Elazığlı - 1 yıl Önce

Böyle şerefsizlerin nefes alması bile HARAM İDAM İSTIYORUZ

Suna
Suna - 1 yıl Önce

Rabbim bu adiye gün yüzü göstermesin

zeynep sahin
zeynep sahin - 1 yıl Önce

elime verseler benzin döker yakarim

Dursun tatlı
Dursun tatlı - 1 yıl Önce

Bunun recetesini akliye hastahanesinin veya elazig ceza infaz kampusunun kapisina asarlar icerde muebbet yemis kardeslerimiz

emrah23
emrah23 - 1 yıl Önce

yaw neyim muayenisi bu asin mubet verin omur boyu buna ya

Abdülhak
Abdülhak - 1 yıl Önce

Mahkumlara sunun


SIRADAKİ HABER

banner103